Błędy na stronie
Wiadomości: 23

1) Nie da sie kliknać w wybraną szukaną pozycję (aby w nia trafić trzeba zjechać kursorem nizej)
2) Nie rozumiem dlaczego jest mnóstwo odwołań do jednej pozycji. I tym sposobem mamy 5 tych samych tytułow a każdy w innej bibliotece
3)Nieadekwatne okładki do ksiażek - czy nikt tego nie moderuje?
4) jak dodać nową ksiażkę?

Link    PW    Źródło
Napisano: 06.07.2016 16:09:16
 
Wiadomości: 33

Witam.

1) Nie jestem pewien o którym miejscu w portalu Pani mówi, prosiłbym o doprecyzowanie lub zrzut ekranu.

2 i 3) Wszystkie dane z bibliotek są importowane automatycznie. Niestety nie dysponujemy zasobami ludzkimi by je moderować, ale nieprzerwanie pracujemy nad ulepszeniami algorytmów porządkowania danych. Błędy można zgłaszać na forum lub mailowo na adres portal@sokrates-it.pl.

4) Funkcjonalność jest tymczasowo niedostępna dla czytelników, ale chętnie dodamy książkę jeśli czytelnik poprosi na forum Pomysły podając zawartość strony tytułowej, liczbę stron oraz ISBN.

Link    PW    Źródło
Napisano: 06.07.2016 20:16:34
 
Wiadomości: 23

1)Klikam na wyszukiwanie, wpisuję frazę klikam ... i tu pojawia sie problem bo kursorem najeżam (w tym wypadku) "nie bój się mały mruczku" a zaznacza sie pozycja wyżej i tak też przechodzi przekierowanie.
2 i3)Myślę że warto zaufać ludziom, którzy mają autentyczne konta (vip lub powiazane z biblioteką) skoro każdy moze dodać okładke, niech też każdy może zglosic bład okładki


11.jpg 11
jpg, 423 KiB, 1288x704
Link    PW    Źródło
Napisano: 07.07.2016 16:30:23
 
Wiadomości: 33

Niestety nie byłem w stanie odtworzyć sytuacji, w której propozycje wyszukiwawcze byłyby przestawione w niepoprawny sposób jak na załączonym zrzucie ekranu.

Z założenia interfejs powinien wyglądać tak:

ulises_zrzut.png

Jeżeli sytuacja występuje we wspieranej przeglądarce (Chrome, Firefoxie, Operze lub pochodnych) być może winę ponosi zainstalowane lokalnie rozszerzenie przeglądarki.

W celu dalszej diagnozy problemu potrzebowałbym nazwę i wersję przeglądarki oraz listę zainstalowanych rozszerzeń.


ulises_zrzut.png ulises_zrzut
png, 71 KiB, 580x310
Link    PW    Źródło
Napisano: 11.07.2016 21:02:40
 
Wiadomości: 23

Racja - zgłoszony błąd nr 1 nieaktualny - moja przeglądarka wariuje :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 11.07.2016 21:28:39
 
Szukaj w wątku
Marcin
Nawrotka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo