Nota techniczna
Wiadomości: 1

Przygotowując się do wydania tej pozycji pt.; „Malarstwo” zastanawiałem się, jaki powinien być jej rodzaj i format. Zbieg okoliczności spowodował, że trzymając w ręku i czytając książkę p.t;” Geniusz malarstwa van Gogh”, zwróciłem uwagę na mały format, o wymiarach ok. 21/14 cm. Postanowiłem więc wydać wg tego formatu, ze względu, że jest małych wymiarów, a więc, lekki i łatwy przy operowaniu ręką. Nie zmusza to człowieka, do dźwigania w dłoniach dużej ciężkiej książki. To zdecydowało o wydaniu tego rodzaju formatu. A poza tym rodzaj to - aby robił miłe wrażenie, zachęcał do wzięcia w rękę, i nie zniszczył się za szybko. Dlatego w twardej oprawie, z zaokrąglonym grzbietem, papier kredowy oraz uporządkowana i urozmaicona treść; a poza tym kolorowe, czytelne, kontrastowe zdjęcia prac plastycznych i zdjęć foto. Aby była to przygoda „w spotkaniu z książką”, która zachęca i zostaje w pamięci na długo…

Link    PW    Źródło
Napisano: 29.12.2020 19:09:23
 
Wiadomości: 6

In preparation for the publication of the title 'Painting,' it's important to consider the type and format that best suit your content and audience. Think about whether a hardcover, paperback, or digital format would be most effective. Additionally, consider the layout and design elements that will make your book visually appealing. For further assistance with writing and formatting, you might find the services at 99papers.com very helpful

Link    PW    Źródło
Napisano: 19.06.2024 11:19:59
 
Szukaj w wątku
Daniel_Truszkowski
snick6176

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo