Wszystkie nasze obietnice

Tytuł oryginalny:
All Your Perfects
Autor:
Colleen Hoover
Tłumacz:
Aleksandra Żak ...
Wydawca:
Wydawnictwo Otwarte (2018)
ISBN:
978-83-7515-143-5, 978-83-7515-544-0
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.7 (11 głosów)

Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem rozczarowań. W życiu małżonków zaczyna królować rutyna, a marzenia o założeniu rodziny stają się nieosiągalne. Oddalający się od siebie Quinn i Graham zaczynają wątpić w sens swojego związku. Przyszłość ich małżeństwa kryje się jednak w śladach z przeszłości zamkniętych w szkatułce - pod sekretami, błędami i niedopowiedzeniami... Historia Quinn i Grahama rozpoczyna się w momencie, gdy oboje rozstają się ze swoimi partnerami. Czy taki los spotka również ich związek? [lubimyczytac.pl]
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Wzruszająca, bardzo emocjonalna, dojrzała • o tym, czym jest małżeństwo ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Piękna historia, przy której płakałam i śmiałam się. To taki słodko-gorzki wydźwięk tego, że nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie życzyli, że życie bywa pełne niespodzianek a los jest czasami bardzo okrutny.polecam!!
  • Wspaniała książka pokazująca od środka, jak ciężkim problemem jest bezpłodność oraz wieloletnie starania o dziecko. Pokazuje, jak ten problem wpływa na życie ludzi, których dotyka, jak przyćmiewa wszystko inne, i jaki wpływ ma na miłość, nawet kiedy jest ona ogromna. • Hoover, jak zwykle nie zawiodła pokazując kolejny problem. Tym razem uświadamia czytelnikom, jak ogromną tragedią jest nie moc posiadania dziecka, kiedy się tego bardzo pragnie, co czują Ci ludzie przeżywając kolejne nadzieje i kolejne zawody, oraz co dzieje się w ich głowach i sercach, jaki ma to wpływ na ich życie codzienne i ich relacje.
  • Idealna miłość. • Nieidealni ludzie. • Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. • Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem rozczarowań. W życiu małżonków zaczyna królować rutyna, a marzenia o założeniu rodziny stają się nieosiągalne. Oddalający się od siebie Quinn i Graham zaczynają wątpić w sens swojego związku. • Przyszłość ich małżeństwa kryje się jednak w śladach z przeszłości zamkniętych w szkatułce – pod sekretami, błędami i nied­opow­iedz­enia­mi... • Historia Quinn i Grahama rozpoczyna się w momencie, gdy oboje rozstają się ze swoimi partnerami. Czy taki los spotka również ich związek? • Colleen Hoover z dobrze znaną czytelniczkom szczerością i wnikliwością opisuje parę pogrążoną w kryzysie. I szuka odpowiedzi na pytanie: czy albo kiedy przestać walczyć o ocalenie małżeństwa, które przecież miało trwać wiecznie?
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Colleen Hoover
Tłumaczenie:Aleksandra Żak Colleen Hoover
Wydawca:Wydawnictwo Otwarte (2018)
ISBN:978-83-7515-143-5 978-83-7515-544-0
Autotagi:druk epika książki literatura literatura piękna powieści proza
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 7 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo