Twoja wina

Autor:
Danuta Awolusi
Wydawcy:
Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2020)
Legimi (2020)
NASBI (2020)
Wydane w seriach:
Duże Litery
Duże Litery (Prószyński Media)
ISBN:
978-83-8169-255-7, 978-83-8169-931-0
978-83-8169-947-1
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
5.0 (3 głosy)

Miłość nie zadaje pytań, ale może właśnie ty powinnaś?Marcelina poznaje swojego przyszłego męża w trakcie wieczoru panieńskiego swojej najbliższej przyjaciółki. Nigdy dotąd nie spotkała kogoś takiego: Adam jest chodzącym ideałem o urodzie hollywoodzkiego aktora. Nie może uwierzyć, że wybrał właśnie ją, bo przecież mógłby mieć każdą!Jednak miłość nie zadaje pytań, więc dziewczyna daje się ponieść euforii. Woli nie zauważać, że Adam ma swoje dziwne sprawy, do których jej nie dopuszcza. Marcelina z radością przyjmuje oświadczyny i daje się wciągnąć w wir szokujących wydarzeń, które odmienią wszystko. Na ile możemy poznać drugiego człowieka? Ile może w naszym życiu zmienić jeden człowiek?Każdy z nas zna ten typ mężczyzny. Niesamowicie przystojny, inteligentny i pewny siebie, roztacza wokół niezwykły czar, któremu nikt się nie oprze…"Twoja wina" to wciągająca opowieść o toksycznym związku i człowieku, który uwielbia niszczyć innych. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie udzieli on sam. Czy Adam ma jakiekolwiek zasady? Czy potrafi kochać? Czy cokolwiek jest w stanie go powstrzymać? I czy wielka miłość pozwoli Marcelinie przejrzeć na oczy?Danuta Awolusi, rocznik ‘86 - Ślązaczka, mieszkająca obecnie w Warszawie. Pisarka, autorka tekstów, od kilku lat prowadzi blog recenzencki "Książki Zbójeckie". Wokalistka Gospel w warszawskim chórze Soul Connection Gospel Group. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Akcja dzieje się na Śląsku. Jakie zdziwienie odkrywałam, że dokładnie w takich miastach, które są mi blisko. Lubliniec, Tarnowskie Góry, Katowice i Spiż. Przecież ja tu mieszka a w Kato bawię się nocą ! • Czy tylko śmierć może coś zakończyć? Czytając tą książkę wydaje mi się, że Lena zrobiła słusznie. Zabijając siebie i Adama uratowała wiele istnień (Daniela, Marcelinę, mamę Adama a także siostrę, uratowała nawet tych, którzy jeszcze nie zdążyli go poznać ). • To opowieść o socjopacie, ale czy Marcelinie ktoś by uwierzył? Przecież z boku był to kochający czuł mąż. • Nie, w tej książce nie ma przemocy fizycznej, jest za to przemoc psychiczna. • Socjopata i despota takim człowiek był Adam. Marcelina znała już ten typ, przecież takim człowiekiem był jej ojciec. A jednak nie posłuchała głosu rozsądku, nie posłuchała Karo. • Książka pokazuje że miłość nie zawsze bywa piękna, że może być także toksyczna. I warto czasem posłuchać swojej intuicji, która podpowiada że coś jest nie tak.
  • Czyta się szybko. Historia bardzo ciekawa. Przestrzegająca przed księciem na białym koniu. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam do czytania
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo