Obrońca nocy

Autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wyd. w latach:
2013 - 2022
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.7 (6 głosów)

Pierwsza powieść fantastyczna Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Tym razem Dilerka Emocji zabierze swoje czytelniczki do słynnego Miasta Aniołów. Miasta, które nigdy nie śpi.

Zanurz się w historię pełną namiętności, zaskakujących zwrotów akcji, rodzinnych tajemnic i mrocznych sekretów.

Melissa Mallory prowadzi uporządkowane życie – na tyle, na ile to możliwe dla wnikliwej dziennikarki. Mieszka sama w niewielkim mieszkaniu, ma wiernych przyjaciół, wyrwała się z toksycznego związku, pisze drugą powieść, pracuje nad porywającymi tematami i jest w tym naprawdę dobra.

Tymczasem na ulicach Los Angeles trwa walka ze zbrodnią. Policja jest bezradna, ale pojawia się nowy gracz – Nocny Łowca. Zagadkowy bohater pojawia się wszędzie tam, gdzie jest potrzebny, jednak policja uważa go za wroga. Nocnemu Łowcy udaje się zwalczać zło i uciekać przed nadgorliwymi stróżami prawa, ale jak długo? Do tego zniszczenie sieje nieznany dotąd narkotyk, Toxic Crystal. A jego sprawę bada Melissa. Choć Nocny Łowcy wolałby, by raz na zawsze dała temu spokój. Dlaczego tak mu na niej zależy?

Kiedy redakcję Melissy wykupuje przystojny milioner James Maserati, kobieta nie spodziewa się, że zamęt obejmie nie tylko jej życie zawodowe… Dwóch mężczyzn, tak różnych, a jednak zaskakująco podobnych. Czy w pogoni za przestępcami, wśród sekretów i burzy uczuć Melissa dokona właściwego wyboru?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • HISTORIA JAK Z KOMIKSU O MIŁOŚCI I WALCE ZE ZŁEM Bardzo fajna historia, mroczna, seksowna i niespodziewana. Szczerze nie wiedziałam czego się spodziewać po tej książce. Uwielbiam autorkę w romansach i komediach romantycznych a tu mamy romans z wątkiem paranormal 😍 i muszę przyznać że świetnie się bawiłam. Nasz bohater to takie połączenie Flasha, Batmana i Supermana ❤️❤️ facet który pod maską skrywa nie tylko swoją twarz ale i mroczne tajemnice. Mellisa to dziennikarka, która niczego się nie boi i pomimo wszystko goni za tematem. Też nie miała łatwej przeszłości, długo dochodziła do siebie i odkrywała w sobie odwagę. Z pewnością nie da się o tak usadzić nowemu szefowi , choćby nie wiadomo jak był bogaty i seksowny. Pan Maserati jeszcze nie wie z jaką zadziorną i pyskatą osobą ma do czynienia 😊„Obrońca nocy”, to wciągająca, pełna akcji i namiętności opowieść o walce ze złem, mrocznej przeszłości i uczuciu, które może uratować przyszłość. Autorka znakomicie łączy style, puszcza wodze fantazji i z typową sobie lekkością daje czytelnikowi wszystko to, co w jej prozie najlepsze. Szkoda, że przeszłość Nocnego Łowcy nie została bardziej szczegółowo opisana, szkoda wątków, które nie zostały zamknięte, ale cała nadzieja w tym, ze autorka wykorzysta otwartą furtkę jaką sobie zostawiła i dopisze dalszy ciąg tej historii.Przyznam,że powieść ta bardzo mnie zaskoczyła - pozytywnie oczywiście. No tylko to zakończenie, koniecznie musi być 2 część!!!!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Obrońca nocy [DB-M]
Autor:Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawcy:Wydawnictwo Słowne (2020-2022) Legimi (2013-2022) Burda Książki (2020) Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne (2013-2015) IBUK Libra (2013) Burda Publishing Polska G J Gruner Jahr Polska
ISBN:978-83-7722-888-3 978-83-7942-182-4 978-83-8053-754-5 978-83-8053-778-1 978-83-7722-883-3
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk e-booki epika fantastyka fantasy książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 13 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo