Grey:

pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana

Autor:
EL James
Wydawca:
Wydawnictwo Sonia Draga (2015)
ISBN:
978-83-7999-450-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści
Więcej informacji...
2.8 (14 głosów)

Christian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca duża dyscyplinę. Jego życie jest pozbawione emocji do dnia, gdy do jego biura wpada Anastasia Steele, kobieta o niesfornych brązowych włosach i zgrabnych nogach. Próbuje o niej zapomnieć, ale to tylko pogłębia jego uczucia, których nie potrafi zrozumieć i którym nie zdoła się oprzeć. W przeciwieństwie do kobiet, które poznał w przeszłości, Ana jest nieśmiała, zjawiskowa i zdaje się, że przejrzała, iż za cudownym dzieckiem biznesu i stylem życia właściciela luksusowego apartamentu, kryje się chłodne i zranione serce Christiana.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert
dla wybranego dzieła.
Poszukaj na
Recenzje
  • Przeczytałam "Greya" bardzo szybko, ale nie dlatego, że ta powieść mnie tak pochłonęła. Chciałam jak najszybciej skończyć to czytadło, żeby przejść do ambitniejszej lektury. Zastanawiam się, po co właściwie autorka wydała tę książkę? Jest przepisana, niewiele różni się od części pierwszej, jest zrobiona "na siłę". • Fabuła jest już nam dobrze znana. Opowiada identyczną historię jak ta zawarta w części pierwszej. Z tą różnicą, że niby jest przedstawiona oczami Greya. Niby, bo tak naprawdę nie wnosi nic ciekawego, nic odkrywczego. Nasz bohater cały czas myśli tylko o jednym - jak "zerżnąć" Anastasię Steel - dziewicę peszącą się na widok faceta, która z dnia na dzień zostaje demonem seksu. • Czego zatem dowiadujemy się z tej części, która jeszcze przed premierą została okrzyknięta bestsellerem? Grey robi się sentymentalny i zaczyna tracić kontrolę. Też mi odkrycie! • Jedyne, co jest tu ciekawe, to już sama końcówka - opis po rozstaniu. Tu mamy coś nowego, szczegółowiej opisane dzieciństwo bohatera oraz jego walkę po rozstaniu z samym sobą. Za to spotkanie u jego psychoterapeuty mnie rozbawiło - dopiero doktor Flynn uświadomił mu rzecz oczywistą. Jaką? Że może warto spróbować związku na jej zasadach? Normalnego związku? I dopiero wtedy do wielkiego człowieka sukcesu dociera, że czuje się coś do panny Steel... • Przeczytałam do końca, ale zmęczyła mnie ta książka. Drugi raz ta sama, męcząca historia. Ufff, jak dobrze, że to już koniec! A wszystkim, którzy równie dzielnie przetrwali przez wszystkie części, polecam sztukę teatralną wystawianą przez Teatr Polonia - "Klaps! 50 twarzy Greya". Znakomita gra aktorska i perfekcyjna interpretacja tego światowego hitu! I wbrew pozorom, wcale nie przerysowana :)
  • Świat oczami Christiana Greya kompletnie mnie nie zauroczył, nie sprawił, że poczułam choćby cień zaciekawienia tym mężczyzną... Myślę, że jest to wina mdłego i zbyt ugrzecznionego języka, którym jest napisana - jakby treść "wyszła" spod innego pióra niż pierwsze trzy części...
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana
Autor:EL James
Tłumaczenie:Paweł Korombel Petecka-Jurek Katarzyna Korombel Paweł Monika Wiśniewska Katarzyna Petecka-Jurek
Wydawca:Wydawnictwo Sonia Draga (2015)
ISBN:978-83-7999-450-2
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk epika książki literatura literatura piękna powieści zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 3 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo