Greccy herosi według Percy'ego Jacksona

Tytuł oryginalny:
Percy Jackson's Greek heroes
Autor:
Rick Riordan
Ilustracje:
John Rocco
Tłumacz:
Agnieszka Fulińska
Wydawca:
Wydawnictwo Galeria Książki (2014-2015)
ISBN:
978-83-64297-63-2
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
opowiadania
powieści
proza
reprodukcje
zbiory opowiadań
5.0 (3 głosy)

Kto uciął głowę Meduzie? Kogo wychowała niedźwiedzica? Kto ujarzmił Pegaza? Wie to doskonale każdy heros, a Percy Jackson opowie wam o bohaterskich czynach Perseusza, Atalanty, Bellerofonta i wielu innych greckich bohaterów. Ten zbiór opowieści w zabawnym, swobodnym stylu, do jakiego Percy przyzwyczaił już czytelników („Sam miałem swego czasu złe doświadczenia, ale herosi, o których wam opowiem, to oldskulowe przykłady totalnego pecha. Dzielnie schrzanili wszystko, czego nikt przed nimi nie zdołał schrzanić…”), z dynamicznymi ilustracjami Johna Rocco, doskonale uzupełni kolekcję każdego fana twórczości Ricka Riordana – oraz każdego, kto potrzebuje herosa. Szykujcie zatem płonące włócznie. Zakładajcie lwie skóry. Polerujcie tarcze i nie zapomnijcie włożyć strzał do kołczanu. Cofamy się w czasie o cztery tysiące lat, żeby ścinać głowy potworom, ratować królestwa, wpakować paru bogom strzały w tyłek, najechać na Królestwo Podziemi i okradać złych ludzi. A następnie, w ramach deseru, ginąć tragicznie i w męczarniach. Gotowi? Doskonale. Do dzieła!
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka pełna humoru, który pomaga zapamiętać ciekawe informacje o bogach olimpijskich. Opowiada o nich nie jak kto inny Percy Jackson. Książka niesamowicie ilustrowana pomaga zapamiętać różne sytuacje. Jest to łatwy sposób i przyjemny na naukę mitologi. Cały cykl "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" plus dodatki dają nam więcej wiedzy o bogach i ich histroii niż nauka na pamieć z zeszytu w szkole.
  • Dzięki tej książce w zabawny sposób dowiedziałem się o wielu bogach Greckich oraz zacząłem czeytać świetną serię o przygodach Percy'go. Serdecznie polecam wszystkie książki o Percym Jacksonie autorstwa Ricka Riordana 😀😀😀
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo