Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Olciaczar

Jestem Ola. Nałogowa czytam książki od 5 klasy podstawówki. Najbardziej interesują mnie książki fantastyczno-przygodowe, ale nie pogardze żadną.
Kocham także piłkę nożną i gry komputerowe. Kocham wyprawy po górach, a mieszkam w wsi gdzieś godzinkę od Łodzi. Prowadzę blogga: mysl­idla­wszy­stki­ch.blogspot.com
KOCHAM BOGA !!!!!

Ekspozycja

Rok szkolny = ciekawe i mniej ciekawe leltury. Obecnie chodzę do 2 gimnazjum i stwierdzam, że nie mam złych lektur. Pierwszą była „ Kamizelka" a kolejna to „Kamienie na szaniec". Mam nadzieję, że uda mi się pozytywnie nastawić do tych lektur i nie będę miała problemu z przeczytaniem ich :)😊 . Wam osobą które jeszcze mają lektury też życzę powodzenia.

Komentarze (1)

Dzięki Bibliotece.pl mam co robić kiedy nie mam ochoty niestety na książkę. Mogę szukać książek które poleca każdy inny. Patrzeć ciekawe tytuły które widze pierwszy raz. Kocham to. Mogę wyrażać się szczrze o tym co myśle o książkach. Dawać oceny jak w szkole :D😄 Jest to niesamowite.

Komentarze (1)

W ostatnim czasie zachciało mi się czytać więcej komiksów z tego powodu że lubię to. Mogę porównać jak ja sobie wyobrażam jakiś bohaterów a jak robią to osoby które rysują rysunki do komiksów.

Komentarze (0)
1 2 3
grejfrutoowa

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo