Czas pokaże

Autor:
Anna Ficner-Ogonowska
Wydawcy:
Wydawnictow Znak - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2018)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2012-2018)
ISBN:
978-83-240-3492-5, 978-83-240-5413-8
83-240-3492-5, 978-83-240-3482-5
Autotagi:
druk
książki
powieści
3.3 (13 głosów)

Wzruszająca i mądra powieść o tym, że wszystko w życiu ma swój sens i zawsze jest czas na miłość. Wydawać by się mogło, że życie Julki jest poukładane i nie ma w nim miejsca na niespodzianki. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na wierną przyjaciółkę Nelę i bliskich, choć jej rodzinie nie brak wad. Jednak wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by wszystko się zmieniło. W tej historii nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka. Życie pokazuje, że prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy Julka znajdzie w sobie dosyć siły i odwagi by podążyć za głosem serca? Jakich wyborów dokona? Czy znajdzie szczęście i spełnienie u boku ukochanego? Czas pokaże…
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert
dla wybranego dzieła.
Poszukaj na
Recenzje
  • Anna Ficner - Ogonowska - CZAS POKAŻE • Kiedy przeczytałam, że powieść ta była nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 /lubimyczytac.pl/ spodziewałam się, że zachwyci mnie bardziej, niż uznana za bestsellerową seria "Alibi na szczęście" /4 tomy/. • Kolejne grube tomisko, choć z dużo ciekawszą kreacją głównej bohaterki - Julki, niż z w/w serii Hanki, ale z przegadaną fabułą, którą potęgują rozliczne, często nużące przemyślenia bohaterki, dopowiadania " w duchu" na dywagacje matki, rozmowy dotyczące prozy dnia codziennego / zakupy, obiady itp/. Pominięcie faktografii dnia i wielu drobiazgów byłoby , moim zdaniem, zbawienne dla tej powieści. • Książkę polecam tylko tym, których urzeka przesadny realizm i drobiazgowość fabuły.
  • Ze zdumieniem stwierdzam, że książka jest jednocześnie i nudna i wciągająca. Jak to możliwe? • Nudna - stwierdziłam jak już przeczytałam. Bo....w zasadzie szkoda było zarwanej nocy (ksiązkę - chyba ponad 700 stron - przeczytałam od wczesnego wieczora do prawie 4. rano). • Wciagająca - bo mając "gdzieś" to, że idę rano do pracy, czytałam rozdział za rozdziałem, żeby koniecznie dowiedzieć się, co będzie dalej. I tak mi zeszło do świtu... ;-) • Ergo: "ocennie" to ja mam w stosunku do tej książki uczucia mieszane :-)
  • Kilka pierwszych stron wydaje się nudne ale zdecydowanie warto czytać dalej. Książkę czyta się bardzo szybko. Bohaterki pokazują jak różne sytuacje mogą zmienić życie. Jest to książka lekka do przeczytania.
  • Julka studentka psychologii za sprawą pewnego,, ktosia " w końcu mówi stop. Postanawia zawalczyć o swoje szczęście i... miłość. • Książkę czytałam trzy dni (715s). Przez ten czas targały mną różne emocje. Na samym początku tak po pięćdziesiątej stronie chciałam tą książkę odłożyć bo wydawała mi się nudna. Jednak coś mi mówiło czytaj dalej. I w rezultacie przy jej czytaniu śmiałam się i płakałam. Okazało się że jest to jedna z lepszych książek które do tej pory przeczytałam w tym roku. Tej książki nie da się zapomnieć tak szybko. Jeszcze przez pewien czas po przeczytaniu krążyły mi w głowie jej fragmenty i dialogi. • Książkę polecam wszystkim - bardzo motywuje do tego żeby zawalczyć o swoją przyszłość.
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo