Zwiadowcy:

Ziemia skuta lodem

Tytuł oryginalny:
Icebound land
Inne tytuły:
Zwiadowcy Księga 3
Autor:
John Flanagan
Tłumacz:
Stanisław Kroszczyński
Wydawca:
Jaguar (2010)
Wydane w seriach:
Ranger's apprentice
ISBN:
978-83-60010-92-1
Autotagi:
druk
Źródło opisu: Miejska Biblioteka Publiczna w Wolbromiu - Katalog księgozbioru
5.0 (3 głosy)

Po spaleniu mostu, przez który Morgarath chciał przeprowadzić armię na ziemie Araluenu, Will i Evanlyn trafiają do niewoli. Porwani przez Skandian pod dowództwem budzącego postrach Eraka, odpływają na nieznane północne ziemie. Halt poprzysiągł ocalić Willa i uczyni wszystko, by dotrzymać obietnicy - nawet jeśli przyjdzie mu okazać niesubordynację i złamać rozkazy króla. W korpusie zwiadowców nie ma jednak miejsca dla tych, którzy kierują się własnym interesem! Pozbawiony wsparcia, odrzucony przez towarzyszy, Halt wyrusza na niebezpieczną wyprawę do odległej, skutej lodem Skandii. Towarzyszy mu najlepszy przyjaciel Willa - Horacy, którego niezwykłe szermiercze zdolności mogą się bardzo przydać na dzikich i nieprzystępnych terenach, przez które przyjdzie im podróżować. Ale budzące zachwyt i grozę umiejętności młodego rycerza ściągają na mężczyzn uwagę okolicznych lordówů Czas biegnie nieubłaganie. Czy Halt i Horace ocalą Willa od losu niewolnika?
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Ta część to taka kontynuacja poprzedniej. W jej skład wchodzą moim zdaniem 3 Książki: poprzednia ta i następna. Ich tekst wchodzi w taką trylogię prowadząca do jednego zdarzenia.
  • Gdy patrzę na Zwiadowców oczy mi się radują, gdy czytam Zwiadowców szczęście przepełnia całe moje jestestwo. Chociaż mknę czytając drugi raz przez części Zwiadowców jak burza to jednak na całe szczęście to długi cykl. Ziemia Skuta Lodem jest genialna jak każda część. Istne arcydzieło trzymające w napięciu nawet, kiedy czytelnik wie co się za chwilę stanie. Coś wspaniałego. Polecam wszystkim. Sądzę, że książka zainteresuje nawet dorosłe kobiety czytające tylko romanse. To jest dzieło nad dziełami. Geniusz można porównać tylko do Harry'ego Pottera.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Karotka1516
Olciaczar
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo