Miód na serce

Autor:
Edyta Świętek
Wydawcy:
Legimi (2018)
Replika Aleksander Szabliński (2016-2018)
IBUK Libra (2016)
NASBI (2016)
ISBN:
978-83-7674-388-2, 978-83-7674-548-0
83-7674-548-0, 978-83-77674-548-0
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
powieści
4.0 (3 głosy)

Kiedy zdesperowana singielka postanawia zmienić swój stan cywilny, znajdujący się w zasięgu jej wzroku samotny mężczyzna ma nikłe szanse na pozostanie kawalerem. Nie inaczej jest w przypadku Ciaputka, na którego zarzuca sieci Agnieszka. Kobieta skutecznie realizuje zamierzenia, doprowadzając swego wybranka przed stopnie ołtarza. Na skutek niefortunnego splotu zdarzeń fajtłapowaty mężczyzna zostaje sam z półroczną córką Iwonką. Nadchodzi czas na to, aby w końcu dorosnąć i zatroszczyć się o maleństwo.

Sześć lat później Ciaputek nadal jest samotnym ojcem, ale z pomocą: mamusi, niani i wujaszka Google świetnie sobie radzi z opieką nad dziewczynką. Sęk w tym, że obydwoje odczuwają samotność i brakuje im w domu kobiety: matki dla dziecka, żony dla mężczyzny. Rezolutna Iwonka postanawia ożenić swojego „tatutka-ciaputka”. Ma już nawet upatrzoną kandydatkę na „panią Ciaputkową”.

„Miód na serce” to niezwykle ciepła i zabawna opowieść o tym co w życiu najważniejsze.

Miód na serce Edyty Świętek, podobnie jak jego pszczeli odpowiednik, ma szereg cudownych właściwości. Leczy smutki, daje nadzieję i przede wszystkim smakuje. Uśmiech, ale też parę łez wzruszenia – jak najbardziej gwarantowane.

Joanna Sykat, autorka m.in. Czwarech stronn miłości i Jutro zaświeci słońce

----------------------

Tytuł nie kłamie. Ta książka to rzeczywiście miód na serce. Również i moje. Bawiłam się doskonale. Edyta Świętek tak zgrabnie pakuje Ciaputka w coraz to nową kabałę, że nie można się oderwać. W czasie lektury lepiej nic nie gotować, by tak jak ja, nie spalić sobie garnków. Polecam. Polecam. Polecam!

 Izabella Frączyk, autorka m.in.  Końca świata

-------------------

Miłość − w powieści Edyty Świętek − mocno wyposażona życiowo: baby bluesem, staropanieństwem, małomiasteczkowością, syndromem wiecznego chłopca. W zderzeniu z naturalną potrzebą kochania i poczuciem humoru tworzy romans realny, jaki się trafia nam i znajomym dookoła. Zgrabnie nakreślona narracja powoduje, że oddychamy synchronicznie z emocjami bohaterów, stajemy się nimi, nie mogąc oderwać się od ich życia... aż do ostatniej kartki.

Iza Kowalewska, piosenkarka

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Edyta Świętek - MIÓD NA SERCE • Czytając recenzję, mojej zaprzyjaźnionej znajomej "od czytania", zdziwiłam się, że przy tej książce Pani Iwonka wynudziła się. Czytałam i tak myślę, że rzeczywiście trochę nudy - i dopiero w rozwijającej się akcji powieści zrozumiałam dlaczego - a to dlatego, że główna bohaterka Elwira jest jakaś "blada", inni bohaterowie wspomniani mimochodem, ale wydawało mi się, że już "gdzieś byli" i wtedy ... no taaak! Poznałam ich wcześniej w dość dawno czytanej książce "CAPPUCCINO Z CYNAMONEM", gdzie Elwira jako drugoplanowa bohaterka - była żywiołowa, przyjaciółki były barwne w swej krytyce mężczyzn i w ogóle ta niby cz. I była barwniejsza, ciekawsza i żywsza. Moim zdaniem trzeba przeczytać obie części razem
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo