W rytmie passady

Autor:
Anna Dąbrowska
Wydawcy:
Legimi (2018)
Zysk i Spółka Wydawnictwo (2017-2018)
NASBI (2017)
IBUK Libra (2017)
ISBN:
978-83-656769-9-3, 978-83-8116-081-0
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
powieści
2.0 (3 głosy)

„Zapomnij o całym świecie, zapomnij, że stoję za twoimi plecami. Daj się ponieść muzyce. Otwórz się na ten rytm…”

Julita, uczennica warszawskiego liceum, w niczym nie przypomina typowej nastolatki. Nie chodzi na imprezy ani na randki, nie spotyka się z przyjaciółmi. Żyje w cieniu wydarzenia z przeszłości, które nie pozwala jej zachowywać się tak jak klasowe koleżanki. Pewnego dnia otrzymuje propozycję, która może jej pomóc przełamać strach. Jedyne, co musi zrobić, to zatańczyć w konkursie kizomby.

Marcel jest tancerzem i instruktorem, który zaraża swoją pasją innych w szkole tańców latynoamerykańskich. Jego życie ulega całkowitej przemianie, kiedy dowiaduje się o chorobie matki. Światełkiem w tunelu okazuje się konkurs tańca, w którym mężczyzna postanawia wystartować. Wygraną chciałby przeznaczyć na pomoc matce.

Dwoje obcych sobie ludzi zaczyna łączyć jedno pragnienie, chociaż każde z nich postrzega zwycięstwo w zupełnie innym wymiarze. Wydaje się, że Julitę i Marcela dzieli przepaść, której nie można pokonać, a jednak…

W tańcu i miłości wszystko może się zdarzyć.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Dawno żadna książka mnie tak nie rozczarowała, choć z początku zapowiadała się całkiem dobrze. Taniec łączy dwoje obcych sobie ludzi, z czego każde chce pomóc drugiemu i samemu sobie. Julita po przejściach, która boi się mężczyzn, do tego jej rodzice są po rozwodzie. Marcel - chłopak, któremu umiera matka. Zapowiadało się na ciekawą historię, dopóki autorka nie popłynęła z problemem ojca Julity i zakończeniem, które zostało udekorowane ambitnym morałem. • Może rzeczywiście jest coś w tym, że lubimy szczęśliwe zakończenia. Tutaj takiego zakończenia nie ma. Jest za to wielki chaos, który sprawia, że oceniam książkę jaką słabą. Autorka chyba sama nie mogła sobie z nim poradzić. A szkoda, bo książka miała potencjał.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo