Pudełko z marzeniami

Autorzy:
Magdalena Witkiewicz
Alek Rogoziński
Wyd. w latach:
2016 - 2018
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.7 (13 głosów)

Najzabawniejsza świąteczna komedia romantyczna!

Zdradzony przez narzeczoną i oszukany przez wspólnika trzydziestoletni Michał marzy o tym, aby zacząć nowe życie. Kiedy dowiaduje się, że podczas II wojny światowej jego rodzina ukryła w małym miasteczku na północy Polski skarb, wyrusza na jego poszukiwanie. Sęk w tym, że w miejscu ukrycia skarbu stoi teraz restauracja prowadzona przez rówieśniczkę Michała, Malwinę. Dziewczyna ma problem ze swoim ukochanym, który „odszedł w siną dal”, i babcią, która po wielu latach wróciła z Francji i koniecznie chciałaby teraz w restauracji wnuczki serwować żabie udka i ślimaki.

Michał postanawia zaprzyjaźnić się z Malwiną i zdobyć jej zaufanie, by później w tajemnicy przed dziewczyną odzyskać swój skarb. Niestety gdy w sprawę wmieszają się dwie wścibskie staruszki, dwójka dzieci i tajemniczy święty Eskpedyt, nic nie pójdzie zgodnie z jego planem.

„Pudełko z marzeniami” to przewrotna i zaskakująca komedia romantyczna o tym, że czasem należy zrezygnować z marzeń po to, aby… wreszcie zaczęły się one spełniać!

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Super książka. Napisana lekkim językiem dzięki czemu szybko się ją czyta. Naprawdę polecam - ja przeczytałam ją w jeden wieczór, tak mnie wciągla 😁 książka z dużym poczuciem humoru 😊
  • Sięgając po kobiece powieści polskich autorów zdążyłam już się przyzwyczaić że cudów nie bedzie. Tego typu książki porównuje do dzisiejszych polskich komedii romantycznych, które mają swoje premiery tuż przed swiętami. Niby zabawne, ale nijakie. Niby jakaś fabuła jest, ale porywającej akcji zero. Opowieść za bardzo przewidywalna, zbyt banalna i średnio śmieszna.
  • Książka lekka i przyjemna; polecam!
  • I do śmiechu i do wzruszeń:) Ciepła, piękna opowieść o przyjaźni, miłości i spełnianiu marzeń:) A Pani Wiesia, z naleweczkami dla zdrowotności, internatem i fifi - jak zawsze bezk­onku­renc­yjna­:D Polecam!
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Magdalena Witkiewicz Alek Rogoziński
Lektor:Tomasz Ciachorowski
Wydawcy:Wydawnictwo Filia (2016-2018) IBUK Libra (2017) Legimi (2017) Storybox.pl Heraclon International
ISBN:978-83-8075-341-9 978-83-8075-370-9 978-83-8075-504-8 978-83-8075-847-6 83-8075-341-9 978-83-8075-541-9
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 14 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo