Dziewczynka z zapalniczką

Autor:
Mariusz Czubaj
Lektor:
Leszek Filipowicz
Wydawcy:
Grupa Wydawnicza Foksal (2018)
Virtualo - Biblioteka Akustyczna (2018)
Legimi (2018)
WAB (2018)
Wydane w seriach:
Mroczna Seria
Audiobook
Audiobook - Biblioteka Akustyczna
Polski Psychopata
ISBN:
978-83-272-4643-1, 978-83-280-2673-5
978-83-280-5619-0
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
MP3
powieści
proza
3.8 (6 głosów)

AUDIOBOOK. Książka mówiona w formacie MP3. Czarny kryminał. Część cyklu z profilerem Rudolfem Heinzem. Rok 2011. W lesie nieopodal Katowic zostaje zastrzelony emerytowany policjant, Jacek Szymon. Tylko dwóch ludzi wie, co znajdowało się w bagażniku samochodu, w którym znaleziono ciało. Rudolf Heinz będzie trzeci. Profiler, przechodzący ciężkie załamanie nerwowe i przebywający na przymusowym urlopie, zostaje poproszony o dyskretną przysługę. W efekcie pierwszy raz zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. Sprawę komplikuje także to, że o pomoc prosi Heinza miejscowy gangster. Trop prowadzi ku wydarzeniom sprzed lat, które położyły się cieniem na karierze Jacka Szymona.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Autor robi postępy
  • typowa powieść Czubaja. Nie zaskakuje ale i nie rozczarowuje. Fajnie sie czyta i czeka co bedzie na następnej stronie. A na koniec nawet odrobine zaskakuje.
  • Pewnej sylwestrowej nocy roku 2010 w katowickim lesie zostaje zamordowany Jacek Szymon. Był on dawnym kolegą niejakiego Rudolfa Heinza. Nic by nie było w tym zaskakującego, gdyby nie fakt, że Jacek wiele lat wcześniej prowadził śledztwo w sprawie okaleczenia i zabójstwa 6-letniej dziewczynki. Wówczas sprawca tej makabrycznej zbrodni nie został odnaleziony. Okazuje się jednak, że w chwili obecnej coś z cała pewnością łączy te dwie jakże na pozór różne od siebie sprawy. W śledztwo to zostaje zaangażowany profiler, który doniedawna zastanawiał się nad odejściem z policji. Zaintrygowany historią obu zbrodni oraz tym, że na wolności przebywa groźny przestępca, który wcześniej wystosował wiele gróźb pod adresem Jacka Szymona oraz Rudolfa Heinza, podejmuje wyzwanie rozwikłania tej trudnej sprawy. Czy zdoła schwytać mordercę nierzucającego słów na wiatr?
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo