W pułapce

Autor:
Magda Stachula
Wydawcy:
Między Słowami (2019)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2018)
Znak Litera Nova - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2018)
Wydane w seriach:
Znak Litera Nova
ISBN:
978-83-240-4796-3, 978-83-240-6997-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.1 (12 głosów)

Klara budzi się rano na klatce schodowej. Nie pamięta, co się działo w nocy, nie wie, jak wróciła do domu. Z przerażeniem orientuje się, że od imprezy, na którą wyszła w sobotę, minęły dwa dni. Odkrywa dziwne ślady na swoim ciele. A później dowiaduje się, że rok wcześniej inną kobietę spotkało coś bardzo podobnego. Postanawia się z nią skontaktować. I wtedy ktoś podrzuca jej dziwny prezent. Co stało się z tamta dziewczyną? Czy Klara będzie następna? I co tak naprawdę jej grozi? Mistrzyni thrillera psychologicznego wraca z nową powieścią, która przeraża i uzależnia jak nigdy.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert
dla wybranego dzieła.
Poszukaj na
Recenzje
  • Klara budzi się na klatce schodowej po powrocie z imprezy i orientuje się, że nie było jej przez dwa dni. Ona nic nie pamięta, nie wie co się z nią działo i czy coś jej grozi. Ostatnie wspomnienie ma takie, że wsiadała do taksówki..... • Historia ciekawa, realnie opowiedziana, spójna. Czyta się lekko i wciąga, zabrakło mi jednak dreszczy emocji.
  • Ta również doskonała i zaskakujące zakończenie.Polecam
  • Magda Stachula w swoim utworze pokazuje czytelnikowi, że można przeżyć wiele i można pokonać różnego rodzaju przeciwności. Trzeba spełnić dwa warunki: być silnym oraz mieć wsparcie w najbliższych. • "W pułapce" jest kolejnym utworem, który odnosi się do nieprzewidywalności życia oraz potrzeby bliskości drugiego człowieka i wsparcia. Odizolowani, bez pomocy innych ludzi, bez uczucia miłości, przyjaźni, nie jesteśmy w stanie przetrwać. • readerkanaobcasach.blogspot.com
  • BARDZO DOBRA TRZYMAJĄCA W NAPIĘCIU A KONIEC ZASKAKUJĄY
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo