Wiosna w Różanach

Autor:
Bogna Ziembicka ...
Wydawca:
Wydawnictwo Otwarte (2012-2013)
Wydane w seriach:
Otwarte dla Ciebie
Droga do Różan
romans
Autotagi:
druk
powieści
Więcej informacji...
4.3 (8 głosów)

Kontynuacja powieści "Droga do Różan". "Wiosna w Różanach" to opowieść o trzech niezwykłych kobietach, których historie los splótł z sobą. O tym, że choć nie co dzień świeci słońce, to jednak każda noc jest jego zapowiedzią, a po miłości nieszczęśliwej może przyjść szczęśliwa. O radości płynącej z lektury starych pamiętników. O sile kobiecej przyjaźni, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. O radości z pieczenia porzeczkowego ciasta, bo zwykłe rzeczy robione z uczuciem przestają być zwyczajne. I o miłości, bo przecież nie da się bez niej żyć. Zosia Borucka nie mogłaby być bardziej szczęśliwa - odzyskała rodzinny dom i spodziewa się dziecka ukochanego Krzysztofa. Ale okrutny los postanawia z niej zadrwić: odbiera jej wszystko, co najcenniejsze. Zdruzgotana zamyka się w sobie, odsuwa od ludzi. Czy troska przyjaciół pomoże jej odzyskać radość życia? A może sprawi to wyjazd do Dalmacji i spotkanie z odnalezionym po latach dziadkiem? Rozgrzewająca serce opowieść o radościach i smutkach, jakie niesie los, o rodzinie, której każdy z nas potrzebuje, o przyjaźni, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile, i o miłości dającej nadzieję na szczęście.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Książkę pochłonęłam przez jeden dzień. Tak jak poprzednia "Droga do Różan" bardzo mi się podobała. Pięknie oddany klimat wiejsko-sielski, opisy przyrody. Jak zwykle w takich powieściach jest sporo lukru, piękna bohaterka, mężczyźni szarmanccy i bezgranicznie zakochani, cudowni przyjaciele, rodzina itp. Taki typ literatury, ma nas podnieść na duchu i odprężyć.
  • Stanowi kontynuację książki pt.: Droga do Różan. To opowieść o trzech niezwykłych kobietach, których historie los splótł z sobą. O tym, że choć nie co dzień świeci słońce, to jednak każda noc jest jego zapowiedzią, a po miłości nieszczęśliwej może przyjść szczęśliwa. O radości płynącej z lektury starych pamiętników. O sile kobiecej przyjaźni, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. O radości z pieczenia porzeczkowego ciasta, bo zwykłe rzeczy robione z uczuciem przestają być zwyczajne. I o miłości, bo przecież nie da się bez niej żyć.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Bogna Ziembicka Barbara Ziembicka
Ilustracje:Katarzyna Haduch
Wydawca:Wydawnictwo Otwarte (2012-2013)
Serie wydawnicze:Otwarte dla Ciebie Droga do Różan romans
ISBN:978-83-7515-201-2 978-83-7515-219-7 83-7515-201-2 978-83-7515-229-7 978-83-75150-201-2
Autotagi:beletrystyka czasopisma dokumenty elektroniczne druk epika literatura literatura piękna powieści zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 12 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo