Byle do przodu

Autor:
Olga Rudnicka
Wydawcy:
Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2018)
NASBI (2018)
Legimi (2018)
Prószyńska Media (2018)
Wydane w seriach:
Duże Litery
Duże Litery - Prószyński i S-ka
ISBN:
978-83-8123-352-1, 978-83-8123-981-3
978-83-8123-984-4
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
4.1 (10 głosów)

Trup był, ale już sobie poszedł.

Maria marzy o własnej restauracji. O jej prowadzeniu, tak jak o gotowaniu, nie ma pojęcia, ale od czego jest kucharz i menedżer? Piotr, jej brat, zarządza centrum urody, choć nie odróżnia jogi od feng shui. Pomocy, zwłaszcza finansowej, w spełnieniu tych marzeń rodzeństwu udziela ojciec, bogaty przedsiębiorca.

Maria i Piotr nie mają złudzeń. Za darmo umarło. Ta propozycja musi mieć drugie dno. Co tak naprawdę planuje ich ojciec? Za wszelką cenę postanawiają się tego dowiedzieć. Szpiegostwo, szantaż, przekupstwo, nie cofną się przed niczym, by dociec prawdy i ubiec knowania ojca. Wszystkie chwyty są dozwolone!

Olga Rudnicka (ur. 1988) - znana autorka powieści sensacyjnych "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Były sobie świnki trzy" i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Książka lekka i przyjemna. Bardzo szybko się czyta, śmiałam się przy niej bardzo często.
  • Olga Rudnicka - BYLE DO PRZODU • Recenzje książki niestety nie były zbyt przychylne autorce, ale przeczytałam powieść i stwierdziłam, że nie jest, aż tak tragicznie, jak przedstawiały to niektóre recenzentki. Może to nie jest najlepsza powieść autorki, ale czyta się szybko. • Tą powieścią autorka zapowiada nowy cykl o detektyw Matyldzie Dominiczak. • A co w fabule : rodzeństwo trzydziestolatków Maria i Piotr otrzymują od ojca gotówkę, która ma być pomocną w realizacji ich marzeń. Ale ich ojciec do tej pory nigdy niczego nie dał "za darmo", więc podejrzliwe rodzeństwo, buntowane dodatkowo przez matkę, byłą od lat żonę ich 56 - letniego ojca, wynajmują detektyw Matyldę, by rozsupłała tajemnicę ojca. • A tajemnicą okaże się młode, naiwne dziewczę, narzeczona ojca młodsza od swych przyszłych pasierbów i na dodatek spodziewająca się dziecka. • Czego Stanisław zażąda w zamian za swą hojność? • POLECAM tę powieść, w której akcja goni akcję, z trupem, który był.....ale nagle zniknął, z dobrym stylem i gwarancją dobrej zabawy.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo