Piękna miłość

Autor:
Wioletta Sawicka
Wydawcy:
Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2019-2020)
NASBI (2019)
Legimi (2019)
Amber (2018)
Wydane w seriach:
Duże Litery
ISBN:
978-83-8169-033-1, 978-83-8169-598-5
978-83-8169-610-4
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.3 (12 głosów)

Pełna emocji historia wielkiej miłości i dramatycznych prób radzenia sobie z utratą ukochanej osoby.

Baśka i Michał pasują do siebie jak dwie połówki jabłka, rozumieją się bez słów. Kochają się, wspierają i planują dzieci, ale dopiero kiedyś tam, w przyszłości. Na razie żyją pełnią życia, mają krąg sprawdzonych przyjaciół i pracę, która sprawia im satysfakcję. Basia skończyła architekturę i wraz z koleżanką prowadzi dobrze prosperujące biuro nieruchomości. Michał, informatyk po Wojskowej Akademii Technicznej, jest zawodowym żołnierzem.

Baśka, szalona i spontaniczna, może niezbyt piękna, ma w sobie to wszystko, co uwielbia jej mąż: pogodę ducha, radość życia i optymizm. Wiecznie się odchudza, ale jak tu schudnąć, skoro jej ukochany lubi i potrafi dobrze gotować. Michał marzy, że kiedyś razem poprowadzą restaurację, lecz na razie ćwiczy swój talent na żonie i przyjaciołach.

Wszyscy, którzy ich znają, zgodnie twierdzą, że ci dwoje są idealną parą, po prostu zostali dla siebie stworzeni.

Pewnego dnia Michał oznajmia, że wyjeżdża na półroczną misję wojskową do Afganistanu. Basia czuje dziwny lęk, jednak nie może zatrzymać męża. "Obiecaj mi, że wrócisz", prosi, a Michał jej to przyrzeka.

Miesiąc po rozpoczęciu przez niego służby na misji przychodzi wiadomość z dowództwa…

Wioletta Sawicka – urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Wyciszenia od zgiełku życia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach, którymi jest niezmiennie zafascynowana. Pasjonatka literatury, wędrówek bezludnymi szlakami oraz rowerowych wypadów. Mężatka, matka dwójki dzieci. Autorka sześciu powieści.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Nigdy nie sięgałam po książki z tej serii.To moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Wioletty Sawickiej.Książka dostarcza dużo emocji.Opowieść o stracie,poświęceniu,rozpaczy oraz wielkiej i pięknej miłości.Pochłonęła mnie całkowicie.Wcisnęła łzy.Warto przeczytać:)
  • Miałam z nią nie lada problem, uwielbiam pismo mojej imienniczki niestety nie mogłam przebrnąć musiałam zrobić przerwe dwu tygodniową i zacząć od nowa i w końcu pochłonęła mnie jak inne już przeczytane polecam piękna dramatyczna czasami aż boli historia która kończy się szczęśliwie
  • Oj piękna MIŁOŚĆ, przez duże M :)
  • Piękna, prawdziwa miłość, to umiejętność patrzenia w tę samą stronę, kroczenie razem za rękę przez życie. Czasem może być pod górę, pod wiatr, w deszczu i słońcu. To nieważne, ponieważ prawdziwie kochać, to błądzić i wybaczać. Nie posiadając nic, mieć wszystko. Umieć dzielić z drugą osobą prozaiczną codzienność, ponieważ w prozie życia kryje się największe piękno miłości. Takiej, gdzie czułość, bliskość i szacunek umacniają się z każdą chwilą.
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Wioletta Sawicka
Opracowanie graficzne okładki:Agencja Interaktywna Studio Kreacji www. studio-kreacji.pl
Wydawcy:Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2019-2020) NASBI (2019) Legimi (2019) Amber (2018)
Serie wydawnicze:Duże Litery
ISBN:978-83-8169-033-1 978-83-8169-598-5 978-83-8169-610-4
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 13 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo