Idealne małżeństwo

Tytuł oryginalny:
Marriage lie
Autor:
Kimberly Belle
Tłumacz:
Emilia Skowrońska
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2019)
Legimi (2019)
Wydane w seriach:
Mroczna Strona
Filia Mroczna Strona
ISBN:
978-83-8075-633-5, 978-83-8075-676-2
978-83-8195-116-6
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.7 (9 głosów)

Nie ma idealnych małżeństw. Są tylko doskonałe kłamstwa.

Małżeństwo Iris i Willa jest tak perfekcyjne, jak tylko może być. Wiodą szczęśliwe życie w pięknym domu w ekskluzywnej dzielnicy Atlanty, oboje spełniają się zawodowo i planują założenie rodziny. Gdy Will wylatuje w delegację, ginie po nim wszelki ślad. Dlaczego nie odbiera telefonu? I, co gorsze, dlaczego był na liście pasażerów samolotu, który się rozbił? Czas mija, a mąż nie daje znaku życia. Gdzie jest? Dlaczego kłamał? I czego jeszcze jej nie powiedział?

Nawet idealne małżeństwo ma swoją mroczną stronę.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Całkiem ciekawa książka. Pierwszasto tron skupia się na równie ciekawym temacie sytuacji rodziny po katastrofie lotniczej, potem robi się z tego wciągający thriller.
  • Małżeństwo Iris i Willa jest małżeństwem idealnym. Mimo upływu siedmiu lat i ostrzegawczych głosów przyjaciół odnośnie "swędzenia" (ci, którzy czytali na pewno wiedzą o co chodzi 😉) tych dwoje zdaje się być zakochanymi w sobie jeszcze bardziej. • A kiedy podejmują decyzję o powiększeniu rodziny Will prosi swoją żonę o to, aby urodziła im córeczkę, tak piękną jak jej mama 😍 • Sielankę przerywa katastrofa samolotu lecącego do Seatle, na którego pokładzie (jak się okazuje) znajdował się Will. Tylko dlaczego leciał do Seatle skoro miał tego dnia być na konferencji w Orlando? Dlaczego Iris nie wierzy w śmierć męża? I co takiego ukrywa idealny i uporządkowany Will? • Książka ta zaliczana jest do gatunku thrillerów psychologicznych, ale jest raczej z tych lżejszych. Fabuła wciąga, choć zakończenie trochę mnie rozczarowało. Mamy tu jednak i czarny charakter i tajemnicę z przeszłości, i naznaczonych charakterologicznie w dzieciństwie bohaterów. • Moim zdaniem to dobra propozycja choć osobiście przyspieszenia bicia serca nie odczułam 😉
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo