Zapomnij o nim

Autor:
Małgorzata Garkowska
Wydawcy:
Zysk i Spółka Wydawnictwo (2019)
Legimi (2019)
ISBN:
978-83-8116-753-6, 978-83-8116-819-9
Autotagi:
beletrystyka
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
5.0 (2 głosy)

Miłość wszystko wybacza, ale czy na pewno?

Artur jest człowiekiem poukładanym i solidnym. Narzeczona, praca, mieszkanie. I konkretne plany na przyszłość. Wciąż jednak – sam nie wie dlaczego – wraca myślami do nieznajomej ze sklepu, której próbował pomóc.

Anna myślała, że ma wszystko. Spokojna praca w rodzinnej firmie, przygotowania do ślubu, dziecko w drodze. Jedno wydarzenie wszystko zmienia. Zostaje sama z mnóstwem pytań bez odpowiedzi.

Ewelina zjawia się w Zamościu z jedną walizką w ręce. I jednym celem: chce odnaleźć mężczyznę, w którym się zakochała. I który jest ojcem jej dziecka. Sama, bez pracy, próbuje sobie radzić w nowej rzeczywistości.

Trzy osoby w przełomowym momencie życia. Co się wydarzy, gdy ich ścieżki się przetną? Czy uda im się wykorzystać swoją szansę? I czy miłość będzie miała też jasną stronę?

Zapomnij o nim to piąta powieść Małgorzaty Garkowskiej, autorki docenionych przez czytelników książek: Układanka z uczuć, Spotkamy się przypadkiem, Czego nie powiedziałam i Życie w spadku.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Gdybym miała określi tę książkę jednym słowem, wybrałabym stwierdzenie, że jest melancholijna. • Główni bohaterowie, na początku w ogóle się nie znają, ale ich przeżycia, trudne momenty i przypadkowe spotkania splatają losy tej trójki. • ⭐ • Anna to dobroduszna, bezinteresowna pani prezes, doświadczona tragicznymi wydarzeniami (samobójcza śmierć narzeczonego, utrata dziecka). Po dwóch miesiącach od śmierci bliskich wraca do pracy i obejmuje kierownictwo w hurtowni, którą prowadzi wraz z ojcem. • Pewnego dnia w firmie pojawia się Ewelina - młoda kobieta, w ukrywanej ciąży, która stara się poradzić sobie sama, po zniknięciu ojca dziecka i wymówkach matki. Początkowo Ewelina wzbudziła we mnie niechęć, wydała się arogancka i krnąbrna, jednak w dalszej części okazało się, że swoim zachowaniem stara się ukrywać nieufność i obawę. Ewelinie pomaga Anna - zatrudnia ją w hurtowni, proponuje pokój w swoim mieszkaniu i opiekuje się dziewczyną. Altruizm Anny jest nieco nierzeczywisty, ale stwarza ciepły klimat w tej pełnej trudnych momentów fabule. • ⭐ • Jest jeszcze jeden bohater - Artur. Artur poznaje Annę przypadkowo, w jednym z najtrudniejszych dla niej dni. Ich spotkanie następuje w sklepie, w którym Anna zakupuje ubranie na pogrzeb narzeczonego, a podczas zakupów traci synka (jak się później okazuje). Artur (będący wówczas razem z narzeczoną) pomaga kobiecie i od tej pory nie może o niej zapomnieć. Kiedy jego narzeczona odchodzi, po odkryciu jej niewierności Artur zaczyna szukać nieznajomej. • ⭐ • Książka nie jest radosna, ale bije od niej nadzieja i pewnego rodzaju ciepło - głównie przez sylwetkę Anny. Moim zdaniem będzie dobrym towarzyszem spokojnego wieczoru 🙂
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo