Tylko raz w roku

Autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawcy:
Burda Media Polska (2019)
Burda Książki (2019)
Legimi (2019)
Książki Burda - Burda Media Polska (2019)
ISBN:
978-83-8053-655-5, 978-83-8053-670-8
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.3 (6 głosów)

Jest prawdziwą świąteczną czarodziejką. Agnieszka Lingas-Łoniewska zabiera swoich czytelników w magiczną, pełną miłości podróż, która rozgrzeje serca!

Po tym, jak jej rodzice postanowili się rozstać przy wigilijnym stole, myślała, że znienawidzi święta na zawsze.

On nigdy ich nie lubił: sztywna, smutna matka, wykrochmalony, ręcznie tkany obrus i rodowe srebra – elegancko i… mroźniej niż na zewnątrz.

Ale tego roku los przygotował im prawdziwy gwiazdkowy cud. Przypadkowe spotkanie stało się początkiem uczucia, które na zawsze zmieniło ich życie.

Ela musi się mierzyć z problemami rodzinnymi: rozstaniem rodziców, chorobą mamy, a Kamil – stawić czoła zaborczej matce, która wie jedno: ukochany syn zasługuje na kogoś lepszego. Zwłaszcza gdy otwierają się przed nim drzwi do międzynarodowej kariery, a piękna i dobrze sytuowana córka przyjaciół robi do niego słodkie oczy.

Co roku, w Wigilię, Ela i Kamil wracają jednak – przynajmniej myślą – do miejsca, w którym spotkali się po raz pierwszy.

Choć oboje nigdy wcześniej nikogo tak nie kochali, ich uczucie może się okazać nie dość silne w starciu z prozą życia i uprzedzeniami.

Chyba że zdarzy się kolejny cud. W końcu kiedy, jeśli nie w Gwiazdkę?

 

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Książka, która się szybko pochłania. Mimo, że jest świąteczna można czytać ją o każdej porze.
  • Agnieszka Lingas - Łoniewska - TYLKO RAZ W ROKU • To opowieść o Eli i Kamilu, którzy spotkali się przypadkowo, a może było to przeznaczenie, w wigilijny wieczór 2013 roku i zdarzyła się "(...) prawdziwa miłość. Tylko zdarzyła się w złym momencie".To też historia zmagań życiowych i wyborów, które wpłynęły na ich życie. • Każdy rozdział powieści, to kolejna Wigilia / przez 6 lat/, spędzona razem lub osobno, bo tak chciał LOS. • POLECAM tę opowieść, by przekonać się, co w życiu jest najważniejsze
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo