Mój raz na zawsze książę

Tytuł oryginalny:
My once and future duke
Autor:
Caroline Linden
Tłumacz:
Agnieszka Kowalska
Wydawcy:
Legimi (2020-2022)
Wydawnictwo Amber (2019-2022)
Wydane w seriach:
Grzeszne zakłady
Romans Historyczny
Romans Historyczny - Amber
ISBN:
978-83-241-7074-6, 978-83-241-7984-8
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.5 (2 głosy)

Tom pierwszy nowej serii – Grzeszne zakłady

Sophie Campbell postanowiła zostać panią swojego losu. Utrzymuje się z gry w karty, do czego ma nadzwyczajny talent, ale nigdy nie gra o sumy, na których stratę nie mogłaby sobie pozwolić. Jednak kiedy książę Ware proponuje skandaliczną stawkę w grze, nie potrafi odmówić. Jeśli wygra, dostanie pięć tysięcy funtów – dość, by mieć niezależność do końca życia.Jack Lindeville, książę Ware, wmawia sobie, że przyszedł do klubu Vega tylko po to, by uchronić swego lekkomyślnego brata przed utratą fortuny, ale doskonale wie, że to nieprawda. Nie może oderwać oczu od Sophie i aby ją zdobyć, łamie swoją żelazną zasadę unikania hazardu. Jeśli wygra, chce dostać ją – na tydzień.Tydzień spędzony z Jackiem może zrujnować resztki reputacji, jakie Sophie jeszcze zachowała. Może jej nawet złamać serce. Ale jeśli w grę wchodzi miłość, wszelkie stawki są możliwe.

„Caroline Linden daje wszystko, czego oczekuję od dobrej książki.“JULIA QUINN, autorka bestsellerów „New York Timesa“

CAROLINE LINDEN ukończyła matematykę na Harvardzie i pracowała jako programistka. Wkrótce odkryła, że pisanie powieści jest o wiele lepszą zabawą niż pisanie oprogramowania komputerowego. Jak się okazało, podjęła dobrą decyzję. Jej błyskotliwe, wypełnione humorem, zmysłowością i akcją romanse historyczne zostały przetłumaczone na siedemnaście języków. Zdobyły najbardziej prestiżowe nagrody gatunku: Daphne du Maurier Award, nagrody czytelników i najwyższą –RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara).

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Wspaniała, cudowna, intrygująca! Książka na jeden wieczór. Czyta się z wypiekami na twarzy. Żałuje, że autorka nie pociągnęła dalej historii z losami pozostałych przyjaciółek Sophie.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo