Wielbiciel

Tytuł oryginalny:
Verehrer
Autor:
Charlotte Link ...
Tłumacz:
Daria Kuczyńska-Szymala
Wydawcy:
Wydawnictwo Sonia Draga (2011-2016)
Świat Książki (2005)
Edipresse Polska
Wydane w seriach:
Bestsellery kryminalne
Audiobook
Audiobook - Wydawnictwo Sonia Draga
Autotagi:
druk
książki
powieści
Więcej informacji...
4.1 (22 głosy)

W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon od jej znajomej z wakacji dostarcza pierwszych wskazówek dla śledztwaů Jednocześnie we Frankfurcie toczy się inna historia. Leonę, zadowoloną z życia redaktorką w wydawnictwie, ukochany mąż porzuca dla innej kobiety. To prawdziwy cios dla kobiety, która dopiero co była świadkiem samobójstwa. (empik.pl)
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Kolejny thriller psychologiczny, którego fabuła wciąga nas w wir wydarzeń. Choć tym razem - dość przewidywalnych. Czytając książkę miałam kilkakrotnie momenty, w których wiedziałam co wydarzy się dalej. Trochę mi to przeszkadzało. • Charlotte Link świetnie opisuje relacje między kobietą a mężczyzną, chorobliwą, wręcz obsesyjną zazdrość, to jak przypadek często decyduje kto staje na naszej drodze i jak potoczą się nasze dalsze losy. Autorka trafnie opisuje jak ciężko wydostać się z toksycznych relacji, które całkowicie zaburzają nasz spokój. Ciekawy wątek samotnej, starszej kobiety, która poszukuje kontaktu z drugim człowiekiem. Dobrze przedstawione zostały również relacje w związkach, gdzie pojawia się chore dziecko. Opis tych psyc­holo­gicz­nych­ relacji szczególnie doceniam w twórczości Link. Nie jest to łatwa sztuka. • Jeśli chodzi o zakończenie - zaskakujące. Choć chyba oczekiwałam czegoś "więcej".
  • W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon od jej znajomej z wakacji dostarcza pierwszych wskazówek dla śledztwa... • Jednocześnie we Frankfurcie toczy się inna historia. Leonę, zadowoloną z życia redaktorką w wydawnictwie, ukochany mąż porzuca dla innej kobiety. To prawdziwy cios dla kobiety, która dopiero co była świadkiem samobójstwa. (nota wydawcy)
  • W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon od jej znajomej z wakacji dostarcza pierwszych wskazówek dla śledztwa… • Jednocześnie we Frankfurcie toczy się inna historia. Leonę, zadowoloną z życia redaktorką w wydawnictwie, ukochany mąż porzuca dla innej kobiety. To prawdziwy cios dla kobiety, która dopiero co była świadkiem samobójstwa.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Haus der Schwestern
Autorzy:Charlotte Link Wydawnictwo Sonia Draga
Tłumacz:Daria Kuczyńska-Szymala
Lektor:Joanna Jeżewska
Wydawcy:Wydawnictwo Sonia Draga (2011-2016) Świat Książki (2005) Edipresse Polska
Serie wydawnicze:Bestsellery kryminalne Audiobook Audiobook - Wydawnictwo Sonia Draga
ISBN:978-83-7508-335-4 978-83-7508-383-5 978-83-7508-681-2 978-83-7508-763-5 978-83-7999-842-5 978-83-7999-864-7 83-7508-681-2 978-83-7508-682-2
Autotagi:audiobooki CD dokumenty elektroniczne druk epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 15 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo