• Kolejny thriller psychologiczny, którego fabuła wciąga nas w wir wydarzeń. Choć tym razem - dość przewidywalnych. Czytając książkę miałam kilkakrotnie momenty, w których wiedziałam co wydarzy się dalej. Trochę mi to przeszkadzało. • Charlotte Link świetnie opisuje relacje między kobietą a mężczyzną, chorobliwą, wręcz obsesyjną zazdrość, to jak przypadek często decyduje kto staje na naszej drodze i jak potoczą się nasze dalsze losy. Autorka trafnie opisuje jak ciężko wydostać się z toksycznych relacji, które całkowicie zaburzają nasz spokój. Ciekawy wątek samotnej, starszej kobiety, która poszukuje kontaktu z drugim człowiekiem. Dobrze przedstawione zostały również relacje w związkach, gdzie pojawia się chore dziecko. Opis tych psyc­holo­gicz­nych­ relacji szczególnie doceniam w twórczości Link. Nie jest to łatwa sztuka. • Jeśli chodzi o zakończenie - zaskakujące. Choć chyba oczekiwałam czegoś "więcej".
  • W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon od jej znajomej z wakacji dostarcza pierwszych wskazówek dla śledztwa... • Jednocześnie we Frankfurcie toczy się inna historia. Leonę, zadowoloną z życia redaktorką w wydawnictwie, ukochany mąż porzuca dla innej kobiety. To prawdziwy cios dla kobiety, która dopiero co była świadkiem samobójstwa. (nota wydawcy)
  • W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon od jej znajomej z wakacji dostarcza pierwszych wskazówek dla śledztwa… • Jednocześnie we Frankfurcie toczy się inna historia. Leonę, zadowoloną z życia redaktorką w wydawnictwie, ukochany mąż porzuca dla innej kobiety. To prawdziwy cios dla kobiety, która dopiero co była świadkiem samobójstwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo