Piętno

Autor:
Przemysław Piotrowski
Wyd. w latach:
2020 - 2023
Wydane w seriach:
Igor Brudny
Duże Litery
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.1 (24 głosy)

Igor Brudny to twardy, warszawski glina, który woli nie wracać do swojej przeszłości. Tym razem może jednak nie mieć innego wyjścia.

Zielona Góra. Mężczyzna bliźniaczo podobny do Brudnego jest poszukiwany w sprawie wyjątkowo brutalnego morderstwa. Komisarz musi wrócić do rodzinnego miasta, by oczyścić się z podejrzeń i rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia.

Na miejscu działa już zespół śledczych dowodzony przez inspektora Romualda Czarneckiego. Brutalność mordercy nie pozostawia wątpliwości – to dopiero początek. Obecność Brudnego dodatkowo komplikuje całą sprawę. Czarnecki jest przekonany, że komisarz może okazać się kluczem do złapania sprawcy. Ale czy może mu zaufać?

Przemysław Piotrowski (ur. 1982) – ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, studiował również w Hiszpanii i USA. Były dziennikarz „Gazety Lubuskiej”, w której najpierw zajmował się tematyką sportową, potem – śledczą. Debiutował w 2015 roku thrillerem historycznym Kod Himmlera. Piętno to pierwszy tom serii o komisarzu Igorze Brudnym.

Audiobook w interpretacji Marcina Hycnara

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Autor trzyma czytelnika w napięciu przez całą książkę. Bardzo dobrze się czyta.Na pewno sięgnę po kolejne tomy.
  • Młody ksiądz homoseksualista zaprasza na kawę do ... zachrysti. • I dalej autor z tym samym znawstwem o Kościele. I o DNA bliźniaków. • Antypatyczny komisarz traktujący kochającą go kobietę jak zabawkę. Jego antypatyczna koleżanka. W porzo inspektor oczywiście były milicjant. I genialna profilerka oczywiście lesbijka. • Flaki na pomnikach. • Szok, niedowierzanie, zażenowanie. Że można coś takiego wymodzić i uchodzić za poczytnego pisarza.
  • Książka Przemysława Piotrowskiego „Piętno” to pierwszy tom cyklu o komisarzu Igorze Brudnym o którym możemy przeczytać z tyłu książki: ... to twardy, warszawski glina, który woli nie wracać do swej przeszłości. Tym razem może jednak nie mieć innego wyjścia". • A zaczyna się tak - W Zielonej Górze dochodzi do morderstwa, w które został zamieszany dr Trochan. Mężczyzna zaginął, a wszystkie ślady wskazują, że to własnie on jest tym mordercą. Dziwnym zbiegiem okoliczności do zaginionego mężczyzny jest podobny pewien glina z Warszawy, Igor Brudny. Oczywiście komisarz angażuje się w śledztwo. Jakie ma powiązania z dr Trochanem? • Książka porusza wiele ważnych problemów t.j. pedofilia, adopcja, znęcanie się nad dziećmi, tajemnice z przeszłości z życia Igora. • Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić Was do czytania jeśli jeszcze nie mieliście okazji🖤 • Brudny chodził za mną przez cały czas i tak idąc za ciosem przeczytałem "Sforę" i "Cherub"😁 a jeszcze czeka "Zaraza"
  • Bardzo wciągająca lektura,
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Komisarz Brudny. Piętno
Autor:Przemysław Piotrowski
Lektorzy:Marcin Hycnar Wojciech Żołądkowicz
Wydawcy:Legimi (2022-2023) Wydawnictwo Czarna Owca (2020-2023) NASBI (2020) IBUK Libra (2020) ebookpoint BIBLIO (2020) Heraclon International
Serie wydawnicze:Igor Brudny Duże Litery Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8143-297-9 978-83-8143-298-6 978-83-8143-567-3 978-83-8143-631-1 978-83-8143-815-5 978-83-8143-835-3 978-83-8252-290-7 978-83-8252-445-1
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 24 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo