Sygnał

Tytuł oryginalny:
Signal
Autor:
Maxime Chattam
Tłumacz:
Elżbieta Janota
Lektor:
Filip Kosior
Wydawcy:
Wydawnictwo Sonia Draga (2019-2021)
Legimi (2020)
Wydane w seriach:
AudioBook
Audiobook - Wydawnictwo Sonia Draga
ISBN:
978-83-66512-71-9, 978-83-66661-06-6
978-83-8230-017-8, 978-83-8230-077-2
Autotagi:
audiobooki
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
rodzina
2.8 (4 głosy)

Najnowsza powieść Maxime’a Chattama to hołd złożony mistrzom gatunku, Stephenowi Kingowi i H.P. Lovecraftowi. Czytelnicy porównują ją również do serialu Stranger Things. To przerażająco wciągająca lektura z pogranicza horroru i thrillera, w której mieszają się nasze najdawniejsze lęki i obawa o przyszłość świata. Jej bohaterowie – pragmatyczni dorośli, grupka zaradnych chłopców, tajemniczy sąsiedzi, powątpiewający funkcjonariusze policji – będą musieli rozwiązać szereg zagadek, by wielki sekret w końcu ujrzał światło dzienne. Rodzina Spencerów właśnie przeprowadziła się do Mahingan Falls. Miasteczko to oaza spokoju. A przynajmniej tak im się wydawało… Ponure morderstwa, rozmowy telefoniczne zakłócane nieludzkimi wrzaskami, krążące od lat plotki o praktykowaniu czarów i przerażająca istota, która krąży po lesie i ściga nastolatków… A to dopiero początek. Czy przeciążony obowiązkami oficer policji poradzi sobie z tą niecodzienną sytuacją? Źródło: lubimyczytac.pl
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Trochę przypomina IT Kinga. Ogólnie dość słaba, po dość ciekawym początku dalej coraz słabiej, zbyt mocne wzorowanie się na amerykańskich filmach akcji kategorii B, czyli nie trzeba czytać do końca aby wiedzieć jak się skończy, kto zginie a kto przeżyje. Nota to dwójka z małym plusem za początek.
  • Nie rozumiem skąd ta niska ocena.. Książka jest wspaniale napisana, uwielbiam sposób, w jaki autor prowadzi narrację - każdy bohater ma swoją historię, jest dobrze napisany, historie toczą się powoli. Maxime Chattam to wspaniały opowiadacz. Takich własnie autorów cenię!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo