Sidła

Autor:
Piotr Kościelny
Wydawcy:
Legimi (2022)
ebookpoint BIBLIO (2022)
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska (2021-2022)
Wydane w seriach:
Komisarz Sikora
ISBN:
9788367343152, 9788367343251
978-83-67093-93-4
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.0 (7 głosów)

Mroczny thriller od autora takich hitów jak Łowca, Zwierz czy Kuśnierz.

Na wrocławski komisariat policji zgłasza się młoda kobieta informująca o zaginięciu koleżanki. Obie bawiły się wcześniej w jednym z lokali. Służby rozpoczynają poszukiwanie zaginionej.

W tym samym czasie znika kolejna kobieta, ale nikt jeszcze nie wiąże ze sobą obu zaginięć. Gdy w końcu zostają ujawnione zwłoki poszukiwanej, śledczy zwracają uwagę na podobieństwo ze zwłokami wyłowionymi z Odry kilka miesięcy wcześniej.

Wydział zabójstw jest przekonany, że ma do czynienia z seryjnym zabójcą. Rozpoczyna się walka z czasem, która ujawnia szokującą prawdę. Mordercą jest kobieta!

Równocześnie, komisarz Sikora wraca do wątku związanego z łowcą, polującego na pedofilów. Jest przekonany, że podczas sprawy dopuszczono się zaniedbań i źle wskazano winnego….

Gdzie kryje się prawda i jakie tajemnice skrywa zabójczyni?

Brutalne morderstwa, świat przesiąknięty zbrodnią i bohaterowie, których nie chcielibyście spotkać w prawdziwym życiu.

Piotr Kościelny kolejny raz udowadnia, że jest mistrzem budowania wielowątkowej akcji, która nie zwalnia tempa ani na chwilę.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Jest to druga część cyklu Piotra Kościelnego, którego bohaterem jest komisarz Sikora. • Początek książki ciekawy i wciągający. Środek nudny, a koniec zaskakujący. Ogólnie książka nie była zła, ale nie "porwała" mnie tak jak "Łowca". Czyta się lekko i szybko.
  • Jedna z lepszych książek jakie czytałem ( dot. kryminałów ). Do samego końca trzyma w napięciu. Oczywiście końcówka tak wciąga ze człowiek nie może doczekać się zakończenia. Polecam Bardzo 😉
  • słaba pozycja, intryga jest ok, ale dialogi jak nastolatki z podstawówki, romans na bardzo słabym poziomie, skoro już musi być, to można było nad nim trochę więcej popracować, zbyt dużo wulgaryzmów. To jest ostatnia pozycja Piotra Kościelnego po którą sięgnęłam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo