Anyway

Autor:
Paulina Świst
Wydawcy:
Akurat (2022-2023)
Legimi (2022)
Muza SA
Wydane w seriach:
Fighter
Fighter; Paulina Świst
ISBN:
978-83-287-2435-8, 978-83-287-2436-5
978-83-287-2603-1, 978-83-287-2939-1
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści
proza
3.7 (3 głosy)

Wydaje się, że Ksenia „Werner” Wernerowska i Patryk Cebulski żyją w szczęśliwej bańce i nic nie zwiastuje, by coś miało się zmienić... Ale jak to w życiu: nic nie idzie tak, jak powinno.

Polę Werner zalewa fala hejtu, a Patryk zostaje zamieszany w zabójstwo. Na pomoc przyjaciołom wyrusza zespół adwokatów NRJ z szefem i założycielem Krystianem Ragowskim na czele i nowym nabytkiem kancelarii Igą Mianowską. Historia Krisa i Igi zaczęła się gorąco, ale pożądanie nie zawsze zgadza się z sercem, za to serce zawsze kłóci się z rozumem. Najważniejsze, żeby jak najszybciej wydostać Patryka na wolność; wszystkie ręce na pokład, i tak dalej, ale co zrobić, kiedy obecność Igi i Krisa w tym samym pokoju grozi eksplozją, która może unicestwić planetę… Może na przykład zapomnieć o urazach i dać drugą szansę? Czasem warto, zwłaszcza kiedy gra toczy się o najwyższą stawkę.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Jak to u Pauliny Świst - jej książki się lubi albo omija szerokim łukiem. • Ten kto choć raz sięgnął po książkę Pauliny Świst, ten wie, że raczy nas mocnym, dosadnym językiem, ciętymi ripostami, namiętnym seksem i dużą ilością wulgaryzmów. Jest prosto, kiczowato i ostro. Są przepychanki słowne, niby głupie, a jednak fajne. • Ja, pomimo że czasami coś mi tam lekko przeszkadza , chętnie czytam bo jest przyjmie i zabawnie.
  • Książka o wiele bardziej wciągająca niż tom pierwszy. Sporo się działo, wydarzenia były ciekawe, a cała fabuła po prostu ciekawa i intrygująca. • Bardzo fajna, ciekawa, silna kobieca postać. Sceny erotyczne jak na te autorkę bardzo spokojne, wyważone, z klasą. A cała historia intrygująca.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo