Kod uzdrawiania

Tytuł oryginalny:
Healing code
Autorzy:
Ben Johnson
Alexander Loyd
Alex Loyd ...
Tłumacz:
Anna Boniszewska ...
Wyd. w latach:
2010 - 2023
Wydane w seriach:
Rozwój Osobisty
Rozwój Osobisty - Burda Publishing Polska
Autotagi:
druk
książki
poradniki
Więcej informacji...
3.5 (2 głosy)

Odkryj rewolucyjną metodę uzdrawiania! Poznaj Kod Uzdrawiania – skuteczny sposób na rozwiązanie trudności zdrowotnych i emocjonalnych w zaledwie 6 minut! Dzięki doktorom Alexanderowi Loydowi i Benowi Johnsonowi teraz możesz aktywować wrodzoną funkcję swojego ciała i cieszyć się zdrowiem oraz powodzeniem. Ta prosta w zastosowaniu metoda pozwala uporać się z niemal każdym problemem fizycznym i uczuciowym. Sprawdź, jak Siedem Sekretów Życia, Zdrowia i Pomyślności może odmienić twoje życie zawodowe i osobiste. Odkryj rewolucyjny przepis na uzdrowienie, który działa konsekwentnie, przewidywalnie i szybko na szeroki zakres dolegliwości. Przekonaj się sam, dlaczego Kod Uzdrawiania to najprostsza i najskuteczniejsza metoda samouzdrawiania, jaką kiedykolwiek poznano!

ALEXANDER LOYD jest doktorem medycyny naturopatycznej i psychologii. Z sukcesami prowadził praktykę jako terapeuta, a później także jako lekarz medycyny alternatywnej. Przeszło dziesięć lat temu, poszukując skutecznej terapii na depresję, odkrył prosty, skuteczny mechanizm eliminujący stres przez usunięcie jego źródła. W oparciu o swoje odkrycie założył Kody Uzdrawiania, firmę zajmującą się naturalnymi metodami leczenia na całym świecie.

BEN JOHNSON jest osteopatą, doktorem nauk medycznych oraz medycyny komplementarnej i naturalnej. Na całym świecie wygłasza wykłady o Kodach Uzdrawiania i ich działaniu.

Był jedynym lekarzem, który wystąpił w popularnym filmie „Sekret”. Specjalizuje się w leczeniu raka i większość swojego czasu poświęca na badania i opracowywanie metod leczenia dla swoich pacjentów cierpiących na tę chorobę.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka bardzo ciekawa. Nie znoszę amerykańskiego stylu pisania... Jest niezwykle irytujący. Szczególnie tłumaczenie różnych zagadnień na obszernych, oczywistych przykładach - czysto łopatologicznie i w zasadzie jak dla idioty. Ale sama tematyka bardzo ciekawa, polecam. Nie komentuję metod opisanych w książce ze względu na zbyt małe doświadczenie.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Ben Johnson Alexander Loyd Alex Loyd Zbigniew Lektor Dziduch
Tłumaczenie:Anna Boniszewska Ben Johnson
Lektor:Zbigniew Lektor Dziduch
Wydawcy:Wydawnictwo Kobiece (2023) Legimi (2023) Burda Media Polska (2020) Burda Publishing Polska (2014-2016) G J Gruner Jahr Polska (2010-2012) Burda Książki (2010)
Serie wydawnicze:Rozwój Osobisty Rozwój Osobisty - Burda Publishing Polska
ISBN:978-83-7778-114-2 978-83-7778-769-4 978-83-8053-116-1 978-83-8053-838-2 978-83-8321-857-1
Autotagi:audiobooki CD dokumenty elektroniczne druk e-booki ezoteryka książki literatura literatura stosowana MP3 nagrania poradniki poradniki i przewodniki zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 15 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo