Incognito

Autor:
Paulina Świst
Wydawcy:
Wydawnictwo Akurat (2023)
Legimi (2023)
Wydawnictwo Akurat - Muza (2023)
Muza SA
ISBN:
978-83-2871-543-1, 978-83-287-2942-1
978-83-287-2943-8, 978-83-287-2944-5
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści
proza
4.4 (8 głosów)

Nieuchwytny seryjny morderca… Przynajmniej do chwili, kiedy pojawi się świadek incognito.

Artur Cienowski i Anka Sawicka znają się od lat. Choć prokurator rejonowy i dziennikarka śledcza nieczęsto stoją po tej samej stronie barykady, to akurat oni zawsze mogą na siebie liczyć. Już niedługo przyjdzie im się o tym dobitnie przekonać.

Jak schwytać mordercę, który doskonale zna wszystkie twoje tajemnice? Który podąża za tobą jak cień, a chwilami wydaje się nawet być krok przed tobą? A co, jeśli na dokładkę z niektórymi osobami prowadzącymi śledztwo wiąże cię coś więcej niż tylko profesjonalna solidarność, sympatia albo przyjaźń? Znaków zapytania jest wiele, odpowiedź może być tylko jedna. Całkowicie oczywista i właśnie dlatego kompletnie nieoczekiwana.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Uwielbiam to poczucie humoru.
  • Jestem dość zaskoczona tą książką. Dotychczasowe książki pani Świst które czytałam zawierały sporo scen erotycznych a w "Incognito".... ani jednej! Ale jest to zaskoczenie zdecydowanie na plus - książka jest bardziej nakierowana w stronę kryminału niż romansu, chociaż czuć w powietrzu chemię i napięcie pomiędzy bohaterami, co jeszcze bardziej podkręca atmosferę.
  • Jak zwykle Paulina Świst stanęła na wysokości zadania. Już można kupić II część tej książki. Chociaż język jak to u autorki bywa nie zawsze jest grzeczny, to dialogi jak zwykle bardzo inteligentne. Akcja jak zwykle rozgrywa się w środowisku prawniczym.
  • "Incognito" to świetna i bardzo wciągająca książka. Nie było czasu na nudę, bo cały czas coś się działo. Były momenty mroczne, a także takie, w których nie dało się powstrzymać śmiechu. Świetna fabuła, ciekawi bohaterowie, ostry język, mocne i śmieszne dialogi, zwroty akcji, morderstwa, śledztwo, zaskakujące zakończenie, krótkie rozdziały - to wszystko sprawia, że książkę czyta się z ciekawością i błyskawicznie. Oczywiście zakończenie pozostawiło niedosyt i wiele znaków zapytania. I dlatego nie mogę się doczekać kolejnej części. To było moje pierwsze spotkanie z autorką, ale napewno nie ostatnie. Mnie książka się podobała i polecam.🥰
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo