Armin

Autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawcy:
Luna (2024)
Wydawnictwo Marginesy
Wydane w seriach:
Bracia Van Lander
ISBN:
978-83-67996-25-9
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
5.0 (3 głosy)

Tajemnice z przeszłości, skrywane pragnienia, podwójne życie i niespodziewane uczucie, które pojawia się w najmniej pożądanym momencie… Oto historia pełna namiętności, pasji, sekretów i bólu. Armin van Lander zawsze był tym bardziej odpowiedzialnym bratem-bliźniakiem. Po dramatycznych wydarzeniach w życiu rodziny, to on był ostoją dla matki i brata Milana. Jednakże nikt nie zna jego wielkiej tajemnicy – podwójnego życia, które prowadzi. Natalia Grońska jest zdolną prawniczką, a praca to jej życie. Wydaje się być przebojową dziewczyną, która niczego się nie boi, jednak prawda jest całkiem inna. Natalia skrywa rodzinny sekret, chroni najbliższych i wpada w łapy człowieka, który manipuluje jej bliskimi, a ją samą szantażuje. Aby odreagować, idzie do tajemniczego klubu „Black Mirror”, gdzie ludzie mogą spełniać swoje najskrytsze pragnienia. Spotyka tam charyzmatycznego Mister Reda, przy którym daje upust buzującym w niej emocjom. Zbliża się też do łagodnego Armina van Landera. Którego z dwóch mężczyzn wybierze?
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka mi się podobała, ale zdecydowanie wolę wcześniejsze książki tej autorki. Oczywiście jest przystojny facet, piękna kobieta i wyjątkowa miłość.
  • Oj czekałam na kontynuacje ...,Autorka jest w swoim żywiole. Taką ją właśnie lubię i szanuję. Kolejne spotkanie z braćmi Van Lander uważam za owocne. Bardzo podobała mi się ta powieść. Była konkretna historia, ciekawa i rozbudowana akcja. Głęboka miłość potrafiła wznieść się ponad gniew i przemienić życie w wspaniałą i niezapomnianą przygodę. Polecam
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo