Zacisze Gosi

Autor:
Katarzyna Michalak ...
Wydawcy:
KEL Katarzyna Lesiecka (2020)
wydawca nieznany (2020)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2013-2020)
Wydaw. Literackie (2016)
Wydane w seriach:
Znak Litera Nova
Książki pełne emocji
Seria kwiatowa
Trylogia Kwiatowa
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.1 (20 głosów)

Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę, a z sąsiadką, Gosią, połączyła ją prawdziwa przyjaźń. Jednak los jest przewrotny i nad przyjaciółkami z uliczki Leśnych Dzwonków znów zbierają się czarne chmury. Związek Kamili z Łukaszem zostaje wystawiony na poważną próbę. Do Gosi zaś nieoczekiwanie powraca przeszłość. Czy były mąż okaże się godny zaufania? I jaką rolę w jej życiu odegra Jakub, którego mroczną tajemnicę poznaje Kamila? "Zacisze Gosi" to kolejna - po bestsellerowym "Ogrodzie Kamili" - powieść z "kwiatowej trylogii" Katarzyny Michalak, autorki, którą pokochały polskie czytelniczki. Ciąg dalszy tej niezwykłej, wzruszającej historii o przyjaźni i miłości, poznacie w książce "Przystań Julii", następnej powieści w serii.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • "Zacisze Gosi" to kontynuacja losów bohaterek "Ogrodu Kamili". Tym razem uwaga ma skupiać się głownie na Małgosi Bielskiej - sąsiadce i przyjaciółce Kamili. Kamila wreszcie poznaje swego ojca, niestety nie jest do końca z tego powodu zadowolona, a prawda jaką odkrywa jest szokująca. Niestety to nie koniec jej problemów, bowiem kiedy decyduje się zamieszkać w pięknej willi, którą należy najpierw wyremontować, jej ukochany ma wypadek w którym traci wzrok i staje się dla niej zupełnie obcy. Związek Kamili z Łukaszem zostaje wystawiony na poważną próbę. Do Gosi natomiast nieoczekiwanie powraca przeszłość. Najpierw mafia odebrała jej rodziców, potem terroryści odebrali jej nienarodzonego synka a w rezultacie straciła męża, który nie mógł pogodzić się ze stratą. Los nie szczędził jej bólu i zabrał również zdrowie. W zamian jednak otrzymała możliwość mieszkania w domu dzieciństwa, w którym mieszka jak w twierdzy - sama i samotna, odgrodzona od świata i ludzi, a kiedy nadchodzi burza, szuka pociechy u swoich sąsiadek. Gosia stara się odzyskać kontrolę nad swoim życiem, gdy los na jej drodze stawia tego, który niegdyś pomógł jej przeżyć. Czy to coś znaczy? Ta książka to powieść o życiu, o tym jak bardzo jest przewrotne, o tym że nigdy nie można być pewnym, że teraz już zawsze będzie źle, albo że zawsze będzie dobrze oraz, że "Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie." Na kartach pojawiła się też nowa bohaterka, która jak przystało na mieszkankę uroczej uliczki Leśnych Dzwonków w Milanówku, Julia również nie ma łatwego życia. Ale o niej więcej w trzeciej części trylogii, czyli "Przystani Julii".
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
magdalena.marciniak
thomas888
Opis
Autorzy:Katarzyna Michalak Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
oraz:Zakład Poligraficzny Abedik , Z. Wróblewski L. Tomczak
Wydawcy:KEL Katarzyna Lesiecka (2020) wydawca nieznany (2020) Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2013-2020) Wydaw. Literackie (2016)
Serie wydawnicze:Znak Litera Nova Książki pełne emocji Seria kwiatowa Trylogia Kwiatowa
ISBN:978-83-08-05552-6 978-83-08-05571-7 978-83-240-2509-1 978-83-66510-04-3 83-240-2509-1 978-8-240-2509-1 978-83-08-055717-0
Autotagi:dokumenty elektroniczne druk epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 18 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo