20.11.2013Spotkanie z poetką

Zapraszamy na wieczór poetycki p. Kaliny Izabeli Zioła, który odbędzie się 26.11.2013 r. (wtorek) o godz. 16.00 w naszej Bibliotece. Poetka zaprezentuje wiersze przy akompaniamencie gitary.
Kalina Izabela Zioła, urodzona w Poznaniu. Poetka, eseistka, krytyk literacki, animator kultury. Debiutowała na łamach „Życia Literackiego” w 1970 roku. Wydała cztery książki poetyckie „Srebrny Motyl”, „Przez chwilę”, „Kwaśne winogrona” (Wydawnictwo Literackie i Naukowe RADWAN) oraz w 2013 roku "Okno niepamięci" (Biblioteka Tematu). W roku 2012 za tom poezji "Kwaśne winogrona" otrzymała Nagrodę Pracy Organicznej im. Marii Konopnickiej. W swojej twórczości ukazuje świat miłości, ludzkich losów, tęsknot i oczekiwań, językiem przystępnym, budującym bliską, ciepłą relację z czytelnikami.

kalina ziola.jpg

poeci są jak drzazga
z drzewa wiadomości
które kusi