22.11.2013I miejsce w konkursie dla partnerstw lokalnych dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim.

21 listopada 2013 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi odbyła się IV Regionalna Konferencja Bibliotek. Jednym z punktów spotkania było rozstrzygnięcie III edycji konkursu dla partnerstw lokalnych "Działanie w partnerstwie - partnerstwo w działaniu" organizowanego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim zajęła I miejsce. Dyplom wręczyła uroczyście dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Łodzi pani Barbara Czajka. Nasze miasto reprezentowali sekretarz miasta Konstantynowa Łódzkiego pan Andrzej Błaszczyk oraz prze­dsta­wici­elki­ Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim pani Ewa Jabłońska, Jadwiga Michalska oraz Dorota Bartosik. Nagrodą za zajęcie I Miejsca był podwieszany ekran o wartości 1200 zł. W niedługim czasie zostanie on zainstalowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej dla Dzieci i Młodzieży w Konstantynowie Łódzkim, ułatwiając nam tym samym prowadzenie wielu spotkań i warsztatów.

Dzięki staraniom Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej sama konferencja odbyła się w niezwykle miłej atmosferze. Pierwsza część przebiegała pod hasłem "Architektura i design współczesnych Bibliotek". Podczas drugiego modułu nagrodzone Biblioteki miały możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w formie krótkich prezentacji.

Wszystkim naszym partnerom dziękujemy za współpracę i wsparcie.

Bibliotekarki.

Obraz (242).jpg Obraz (242)
jpg, 1.8 MiB, 7014x5100
pobrane (1).jpg pobrane (1)