31.01.2018Fantastyczny Kraków. Literatura w mieście i miasto w literaturze – zaproponuj książkę!

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, w partnerstwie z Biblioteką Kraków realizuje projekt „Fantastyczny Kraków. Literatura w mieście i miasto w literaturze”, finansowany z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego.

Podczas trwania projektu mieszkańcy Krakowa i Małopolski będą mogli wziąć udział w ciekawych spotkaniach autorskich, warsztatach komiksowych, literackich i etnograficznych oraz konkursach z cennymi nagrodami. Organizowane będą również spektakle teatralne i spacery literackie. W maju po Krakowie kursował będzie literacki tramwaj.

Projekt przewiduje również zakup książek, czytników, gier planszowych i audiobooków, dzięki któremu biblioteki publiczne w Krakowie znacząco poszerzą swoje kolekcje. Najczęściej powtarzające się propozycje czytelników trafią do krakowskich bibliotek publicznych.

Propozycje można składać za pośrednictwem formularza w katalogu on-line po zalogowaniu się na swoje konto.

budzet obywatelski.png

budzet obywatelski.png budzet obywatelski