02.03.2018 Ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Gronkowie i w Ludźmierzu

Podczas tegorocznych ferii zimowych w Bibliotece Publicznej w Gronkowie i w Bibliotece Publicznej w Ludźmierzu odbywały się zajęcia czytelniczo plastyczne dla dzieci. Podczas wspólnych spotkań uczestnicy mieli możliwość poznania losów bohaterów książek Grzegorza Kasdepke oraz utworów innych pisarzy. Rozwiązywali rebusy i łamigłówki, których hasłami były tytuły książek, grali w gry planszowe i w kalambury. W czasie warsztatów plastycznych robili serduszka i bałwanki metodą quillingową, a także różne przedmioty z kolorowego papieru.

IMG_0279.jpg

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do odwiedzania naszych bibliotek.

IMG_0279.jpg IMG_0279