02.03.2018„Ferie z książka i nie tylko…” w Bibliotece Publicznej Nowej Białej

W trakcie ferii zimowych Biblioteka Publiczna w Nowej Białej przygotowała dla dzieci i młodzieży szereg zajęć, starając się, by twórczo i ciekawie spędziły wolny czas. Na spotkaniach nie mogło zabraknąć dobrej literatury, a zatem uczestnicy czytali fragmenty z różnych interesujących książek. Najmłodsi chętnie grali w gry animacyjne, planszówki, a także w kalambury. Z klocków LEGO powstała wspaniała remiza strażacka oraz cukiernia.
Odbyły się również „mistrzostwa w piłkarzykach”, w których ze szczególnym entuzjazmem udział wzięli chłopcy. Warsztaty plastyczne, w tym malowanie na szkle z p. Agnieszką Górkiewicz, stanowiły kolejną atrakcję, tym razem dającą możliwość rozwijania talentu artystycznego naszej młodzieży.
Wszystkim uczestnikom zajęć dziękujemy za udział i zapraszamy do częstego odwiedzania biblioteki.

Nowa Biała4.jpg Nowa Biała4
Nowa Biała7.jpg Nowa Biała7