07.03.2018Ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Pyzówce

W bieżącym roku ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Pyzówce przebiegły nie tylko bardzo szybko, ale i kreatywnie. Na początek odbyły się warsztaty kukiełkowe, które prowadziły animatorki z Agencji Artystycznej Art Cinema z Nowego Sącza. W przeddzień Walentynek nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych pod hasłem „Zostań moją Walentynką”. Miały miejsce również zabawy i konkurencje sportowe na śniegu. Kolejne spotkanie to warsztaty kulinarne pod nazwą „ W fabryce gorącej czekolady”. Oprócz powyższego uczestnicy malowali przepiękne obrazy na szkle, a także brali udział w edukacyjno-artystycznych warsztatach biżuterii „Mały Jubiler”, spektakularnym efektem czego było wykonanie bransoletki. Warsztaty prowadziła pani Marta Jędras z pracowni Daruma. Malowano również pastelami na papierze i urządzono turniej tenisa stołowego. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
Wszystkie zajęcia i warsztaty były wspó­łorg­aniz­owan­e ze stowarzyszeniem „Czas na Pyzówkę” i Świetlicą Wiejską w Pyzówce.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za obecność, a rodzicom i opiekunom za współpracę.

Pyzówka 2.jpg Pyzówka 2
Pyzówka 3.jpg Pyzówka 3