07.03.2018Ferie w Bibliotece Publicznej w Rogoźniku

Podczas ferii zimowych czytelnicy Biblioteki Publicznej w Rogoźniku zostali zaproszeni do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Każde spotkanie poprzedzała lektura fragmentu książki, odpowiednio do tematu zajęć. W czasie spotkań uczestnicy grali w gry planszowe i bawili się w kąciku malucha. W ramach zajęć plastycznych wykonali słodko-walentynkowy upominek, a na warsztatach kulinarnych kolorowe kanapki. Było również malowanie pastelami na papierze i konkurs prac plastycznych. Na zakończenie ferii wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali nagrody. Prace konkursowe wyeksponowane zostały w siedzibie naszej placówki.
Dziękujemy za wspólnie spędzone ferie i zapraszamy do częstego odwiedzania biblioteki.

ferie Rogoźnik 4.jpg ferie Rogoźnik 4
Rogoźnik ferie.jpg Rogoźnik ferie