14.03.2018DOSTĘP TESTOWY DO BAZY THE BELT AND ROAD INITIATIVE REFERENCE SOURCE

belt_and_road.png
Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka PWSZ w Nysie otrzymała do 4 maja 2018 r. otwarty dostęp testowy do bazy The Belt and Road Initiative Reference Source.

Baza The Belt and Road Initiative Reference Source zawiera dane na temat krajów zrzeszonych w chińskim projekcie Nowy Jedwabny Szlak. Koncepcja lądowego i morskiego Nowego Jedwabnego Szlaku zakłada utworzenie sieci korytarzy transportowych, które połączyłyby Chiny z krajami Unii Europejskiej. Inicjatywa umożliwia rozwój gospodarczy regionu. One Road Reference Source zawiera informacje, które pozwolą na dogłębne zapoznanie się ze specyfiką projektu i możliwościami jakie przynosi. Baza zawiera 370 pełnotekstowych czasopism wydawanych w Polsce z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych, humanistyki i wiele innych. Baza posiada w zasobach ponad 5000 czasopism pełnotekstowych.

Wejście do bazy:

search.ebscohost.com

Dostęp testowy jest aktywny do 04.05.2018 r.

Baza jest dostępna pod powyższym adresem lub na platformie EBSCO:

search.ebscohost.com

Zapraszamy do korzystania!