19.04.2018XV OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2018 POD HASŁEM (DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA

ikonka2.jpg
Informujemy, że w dniach 8-15 maja 2018 r. obchodzimy coroczny Tydzień Bibliotek. W tym roku akcja przebiega pod hasłem "(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA".

W ramach Tygodnia Bibliotek ogłaszamy akcje:

Amnestia dla dłużników

Biblioteka ogłasza amnestię w dniach 8-15 maja 2018 r. Osoby, które w tym czasie przyjdą oddać książki, nie będą musiały uiścić opłaty za nieterminowy zwrot (nie dotyczy osób do których został wysłany monit).

Darmowe książki

Informujemy, że w Bibliotecznym Centrum Obsługi (pomieszczenie 301) wystawione będą książki (regał) - FREE BOOKS - do wzięcia dla osób zainteresowanych (bez żadnych opłat).

Z A P R A S Z A M Y

ikonka2.jpg ikonka2