09.12.2013Świąteczny kiermasz książki !

Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja, aby wśród prezentów pod pięknymi choinkami znaleźć również książkę. Każde dziecko powinno otrzymać taką niespodziankę wraz z deklaracją najbliższych, że będą ją obdarowanemu czytać! Nawet wtedy, kiedy dziecko potrafi już czytać samo!
Gminna Biblioteka Publiczna w Rychtalu organizuje w dniach od 09 do 18 grudnia 2013 r.
Kiermasz Taniej Książki. Wspó­łorg­aniz­ator­em kiermaszu jest Wydawnictwo IBIS, Mariusz Napierała – firma, która dostarczyła książki do sprzedaży.
W bibliotece można zakupić pozycje wydawnicze dla dzieci i młodzieży oraz książki popu­larn­onau­kowe­, kolorowanki dla najmłodszych.
Procent ze sprzedaży zostanie przekazany przez Wyd. IBIS w postaci nowych książek do bibliotek , które brały udział w kiermaszu.

choinka.jpg choinka