16.05.2018Pasowanie na czytelnika kl I

W dniu 9 maja 208 r. odbyło się uroczyste pasowanie dzieci klasy Ib na czytelników „Jestem już czytelnikiem” w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Popularyzacja czytelnictwa jest priorytetowa dlatego, dbamy o każdego naszego czytelnika od najmłodszych lat.

Zapoznanie dzieci z zasadami wypożyczania książek stanowi ważną informację dla przyszłych czytelników. Szanowanie, dbanie i nieniszczenie książek stanowi ważny aspekt biblioteki, aby książki długo służyły naszym czytelnikom.

Uroczyste ślubowanie pier­wszo­klas­istó­w i podpisanie własnoręcznie deklaracji pokazuje, że dzieci mają świadomość i o książki będą dbać.

kl I.jpg kl I