16.05.2018"Mole książkowe" w bibliotece

W ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioteka zostały zaproszone przedszkolaki, aby mogły zobaczyć księgozbiór jaki posiada biblioteka.

W dniu 14 maja 2018 r. odwiedziły nas przedszkolaki ze Słonecznej Polany. Małe „mole książkowe” zwiedziły bibliotekę oraz w ramach popularyzacji czytelnictwa dzieci wysłuchały wybrane wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Aby, wszystkie dzieci się rozruszały wspólnie zatańczyliśmy misiowe tańce. Poznaliśmy różne taneczne kroki, które będą mogli wykorzystać. Wiele uśmiechów i radość na twarzy cieszy nas ogromnie.

Ma zakończenie każdy przedszkolak musiał dokończyć pieska, namalować go i nadać mu imię. Zapał i zaangażowanie maluchów na wykonanie pracy sprawił, że powstałe piękne prace, które zabrały ze sobą na pamiątkę.

mole ksiazkowe.jpg mole ksiazkowe