10.10.2012Katalog kartkowy z innej perspektywy

Wiele katalogów kartkowych służy dziś w dużej mierze jako eksponaty archiwalne. W bibliotekach nikt go nie uzupełnia, a zawarte w nich informacje są nieaktualne. warto pomyśleć jak można byłoby wykorzystać ten mebel w wypadku usunięcia go z powierzchni przestrzennej biblioteki.

Katalog kartkowy to użyteczny organizator. Zastosowanie znajdzie np. jako element wystroju wnętrz, półek w kuchni, szuflady na małe rzeczy, jako szkatułki... i można tak wymieniać wiele innych jego zastosowań. Oto kilka modyfikacji katalogu, gdzie znajdują się np. przyprawy, herbaty, materiały hafciarskie, sztućce czy alkohole.

Zdjęcia i kilka cennych pomysłów znajdziecie na www.lust­robi­blio­teki­.pl A jak jest w Waszych bibliotekach?

Także zapraszam na oficjalny fanpage Lustra Biblioteki www.facebook.com.
Serwis w.bibliotece.pl jest już w Ulubionych :)😊