Rodzaj wydarzenia

dla dzieci

Boisko Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim
2018-7-7
28.06.2018Festyn Rodzinny „Zaczytane miasto” – Baw się z KULTURĄ!
Piotrków MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Festyn Rodzinny „Zaczytane miasto” – Baw się z KULTURĄ! W programie oprócz wspólnego czytania, malowania twarzy i modelowania balonów, znajdą się konkursy literackie, zabawy i gry sprawnościowe, warsztaty z klaunem Rafałem Mikołajewskim i wiele innych atrakcji. Festyn odbędzie się 7 lipca (sobota) w godz. 15.00 – 18.00 na boisku przy Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
„Zaczytane miasto” to cykl czterech spotkań, które odbędą się w dzięki realizowanemu przez Miejską Bibliotekę Publiczną zadaniu pn. „Brawo!KULTURA” dofinansowanemu przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

festyn1.jpg festyn1
mkidn_01_cmyk.jpg mkidn_01_cmyk