07.08.2018Zakopiański Festiwal Literacki z udziałem Biblioteki Kraków

Stolica Podhala przez kilka wakacyjnych dni – od 10 do 14 sierpnia – będzie również stolicą literacką Polski. W tym terminie odbędzie się kolejna edycja Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego, w tym Targi Książki i wręczenie Nagrody Literackiej Burmistrza Miasta Zakopane za najlepszą książkę promującą Zakopane oraz Tatry.

Patronem Festiwalu, po raz drugi, jest również Biblioteka Kraków, która w piątek 10 sierpnia w zakopiańskim kinie „Miejsce” zaprezentuje wydawany przez siebie ogólnopolski kwartalnik literacki „Czas Literatury”. Spotkanie z redaktorem naczelnym i sekretarzem odbędzie się o godz. 14.00.

zakopane.jpg

zakopane.jpg zakopane