21.09.2018Dzień Zawodowca dla przedszkolaków

19 września br. nasza biblioteka brała udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 4 w Lesznie pod hasłem: Dzień Zawodowca dla przedszkolaków.

W tym dniu szkołę odwiedzały grupy przedszkolne z Leszna i okolic, dla których przygotowano wiele gier, zabaw, pokazów, atrakcji i upominków.

Nasza biblioteka przygotowała „Kącik czytelniczy”, który cieszył się wśród dzieci wielkim zain­tere­sowa­niem­. Prezentowaliśmy dzieciom książki, opowiadania oraz rekwizyty związane
z rożnymi zawodami, wspólne zabawy, gry, zagadki i inne atrakcje nie miały końca...

Była to bardzo udana impreza, czego dowiodło zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci, które odwiedziły nasze stoisko.

P1010449.jpg P1010449
jpg, 7.7 MiB, 4592x3448
Zdjęcie na stronę główną.jpg Zdjęcie na stronę główną