21.09.2018Konkurs „Wielkopolska – moja duma”

Departament Edukacji i Nauki informuje o organizowanym konkursie Wielkopolska – moja duma. Tegoroczna edycja zatytułowana została Przez wielkopolską wieś – skarby architektury. Co roku przedsięwzięcie otrzymuje inny podtytuł, co pozwala na aktywizację grupy docelowej oraz poszukiwanie ciągle nowych, ciekawych tematów do przedstawienia.

Celem konkursu jest edukacja i rozbudzenie zainteresowań historią, zabytkami, walorami Regionu. Udział w konkursie rozwija wyobraźnię i aktywność twórczą oraz uwrażliwia na piękno wielkopolskiego krajobrazu, a także kształtuje poczucie tożsamości kulturowej z Regionem.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 50+.

Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas specjalnie zorganizowanej w tym celu uroczystości do końca 2018 r.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 15 października 2018r.

Szczegóły znajdują się w linku i załącznikach:

www.umww.pl

Zapraszamy do udziału.