21.09.2018Konkurs "Warto wiedzieć, warto zobaczyć"

Departament Edukacji i Nauki informuje o organizowanym konkursie Warto wiedzieć, warto zobaczyć. Tegoroczna edycja zatytułowana została Przez wielkopolską wieś – skarby architektury. Konkurs skierowany jest do nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych oraz nauczycieli bibliotekarzy publicznych bibliotek pedagogicznych.

Celem konkursu jest pogłębianie więzi ze środowiskiem, kulturą, tradycją i społecznością małej i wielkiej ojczyzny, edukacja
i rozbudzenie zainteresowań historycznych oraz świadomości patriotycznej i regionalnej uczniów poprzez działania nauczycieli bibliotekarzy, a także uwrażliwienie na wartość tradycji narodowych i regionalnych.

Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas specjalnie zorganizowanej w tym celu uroczystości do końca 2018 r.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 15 października 2018r.

Szczegóły znajdują się w linku i załącznikach:

www.umww.pl

Zapraszamy do udziału.